Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ma wplepek to po co jechać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Nie wiecie Panowie czy jakies wlepy beda odnosnie tego zlotu? np"a4 klub polska zlot Bukowina tatrzańska 2016" czy cos podobnego?

tak będą , kolego Jarko będzie miał :hi:
Pierwsze słyszę :)

w tamtym roku były i 2 lata temu , no chyba że teraz będzie taka tradycja że nie będzie nalepek :), sorrki za oto.

no ale nie ważne , nie jadę specjalnie na tą naklejkę ;) tylko bawić się z klubowiczami i pić :D , żołądek już grzeję ;)

Edytowane przez harry19-19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko pogoda na letnie obuwie w samchodzie dopisała ☺☺

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

ja juz prawie 2 tyg na lecie śmigam :grin:

Wstępnie jutro zmieniam na lato..

Ale patrzałem na długoterminową pogodę i od 16.03 w Bukowinie ma być koło -5 i popadywać śnieg :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko pogoda na letnie obuwie w samchodzie dopisała ☺☺

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

ja juz prawie 2 tyg na lecie śmigam :grin:

Wstępnie jutro zmieniam na lato..

Ale patrzałem na długoterminową pogodę i od 16.03 w Bukowinie ma być koło -5 i popadywać śnieg :mellow:

też oglądałem takie długo terminowe na Onecie... miało być zero opadów... dokręcałem ostatnie koło i spadł śnieg :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugoterminowe mają wazność przez 24h.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie Panowie czy jakies wlepy beda odnosnie tego zlotu? np"a4 klub polska zlot Bukowina tatrzańska 2016" czy cos podobnego?

tak będą , kolego Jarko będzie miał :hi:
Pierwsze słyszę :)

w tamtym roku były i 2 lata temu , no chyba że teraz będzie taka tradycja że nie będzie nalepek :), sorrki za oto.

no ale nie ważne , nie jadę specjalnie na tą naklejkę ;) tylko bawić się z klubowiczami i pić :D , żołądek już grzeję ;)

W zeszłym roku nie było wlepek zlotowych.. 3 lata temu też nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Nie wiecie Panowie czy jakies wlepy beda odnosnie tego zlotu? np"a4 klub polska zlot Bukowina tatrzańska 2016" czy cos podobnego?

tak będą , kolego Jarko będzie miał :hi:
Pierwsze słyszę :)

w tamtym roku były i 2 lata temu , no chyba że teraz będzie taka tradycja że nie będzie nalepek :), sorrki za oto.

no ale nie ważne , nie jadę specjalnie na tą naklejkę ;) tylko bawić się z klubowiczami i pić :D , żołądek już grzeję ;)

W zeszłym roku nie było wlepek zlotowych.. 3 lata temu też nie..

nie wiem gdzie wtedy byłeś :D . a o to wlepy :hi: , wtedy chyba dostawało się w flagę jeszcze , 3 lata temu to mnie jeszcze nie było :D a w tamtym roku to już nie wiele pamiętam co było bo byłem zbyt pijany :D , popatrzę na zdjęcia może coś przypomnę :D :v

IMG0914JP_swrehse.jpg

Edytowane przez harry19-19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyt pijany

:) bal to bal

Edytowane przez SenseiAdik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalem tylko z czystej ciekawosci o te wlepy ale mniejsza juz o to.

Kazdy chyba jedzie po to by sie dobrze bawić z klubowiczami%%% B-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie znam nikogo oprócz miron(w Zatorze nie smakowaem bo dzieciak w drodze był, ale dali rade na ZATORZE hehhehe), pajdy(dobrego grila robi pod drzwiami 3 stawów w Katowicach), wrclaguny(uuuuu to stary wyga kupiłem od niego parę kwiatków zresztą bardzo ładnych i udanych), slawka(parzył się na moje lampy tył i skasował mnie 150tyś zł), stanleya(grill prozdro) itd ..... nie wiem czy się odnajdę :D .... :drunk: PSYT.. fajny ten MORDOR.... będą jaja

Edytowane przez SenseiAdik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, kubeczki można zamawiać do dnia jutrzejszego :) Cena: 20zł/sztuka.

97o4ko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harry to ja chyba nie zasłużyłem.. albo gdzieś zgubiłem :decayed: ale nie kojarzę takiej wlepki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu były zawieszki "GreenRoom-u" a też nie wszyscy dostali :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Harry to ja chyba nie zasłużyłem.. albo gdzieś zgubiłem :decayed: ale nie kojarzę takiej wlepki :P

ojj ok mniejsza o to :D , nie ma co kłócić się :)o głupią naklejkę :facepalm: , spotkamy się i popijemy i pogadamy :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...