Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie z innej beczki , na zlot wybieracie sie na letnich czy zimowych Kapciach ? :decayed::decayed::decayed:

Wymiana%20ko%C5%82a.jpg

Jakie to?

Semi-slick :decayed:

Opublikowano

Panowie z innej beczki , na zlot wybieracie sie na letnich czy zimowych Kapciach ? :decayed::decayed::decayed:

Wymiana%20ko%C5%82a.jpg

Jakie to?

Semi-slick :decayed:

też mi właśnie na takie wyglądają :)

Bieniek myślę, że jak taką maszyną będziesz chciał wylądować to trochę brzóz zetniesz :)

Ja myślę że choćby ludzie mieli pchać auto od Poronina to i tak pojadą na letnich :)

Edytowane przez michal_g84

Opublikowano

Posprzątałem :) proszę o Zlotowe uwagi tutaj :)

Coś mi się wydaje ze po Zimie to śladu nie będzie w Marcu i zaświeci piękne słoneczko :)

Opublikowano

Spoko jeszcze miesiąc prawie więc luuzik ;)(

Opublikowano

Panowie z innej beczki , na zlot wybieracie sie na letnich czy zimowych Kapciach ? :decayed::decayed::decayed:

właśnie przełożyłem na lato to snieg zaczął padać :facepalm:

Opublikowano

Ja mam taki zamiar ale w Przyszłym tygodniu :)

Opublikowano

ja pewnie tradycyjnie polecę na zimowych..


ten bimber, który w zeszłym roku był pity na parkingu to było zabójstwo po tak długiej trasie :facepalm::decayed:

Bezedura , był :naughty::naughty::naughty:

nie pamiętam :decayed:

Opublikowano

Lato, albo wcale :wink:

Opublikowano

Szymek , a Ty miałes przeciez z całą rodziną przyjechac ;)

Opublikowano

Szymek , a Ty miałes przeciez z całą rodziną przyjechac ;)

Jadę sam jak co roku, żona już ma poplanowany weekend ale jakoś mi to nie przeszkadza :wink:

Opublikowano

Panowie z innej beczki , na zlot wybieracie sie na letnich czy zimowych Kapciach ? :decayed::decayed::decayed:

Wymiana%20ko%C5%82a.jpg

Jakie to?

Semi-slick :decayed:

też mi właśnie na takie wyglądają :)

Bieniek myślę, że jak taką maszyną będziesz chciał wylądować to trochę brzóz zetniesz :)

A my się na to odpowiednio przygotujemy :lol1: gromadząc odpowiedni zapas parówek i puszek po piwie :nabijasie: :nabijasie:

Żeby całą sprawę zbadać dogłębnie :polew:

I potem będzie piiiiuuuuuuuu... bziuuuuuuuuuuu.... :piroman::tonguemad:

Opublikowano

http://youtu.be/fPNNloPGldU

Dla wszystkich którzy wybierają się do Bukowiny [emoji6]

Opublikowano

Jutro albo dzisiaj opłacam i widzimy się !

Opublikowano

Jutro albo dzisiaj opłacam i widzimy się !

Już mi jest Ciebie żal... :ph34r:

Edytowane przez poziek

Opublikowano

Spoko jeszcze miesiąc prawie więc luuzik ;)(

zawsze możecie kogoś na zwiad wysłać z samego rana :wink4:

Opublikowano

Jutro albo dzisiaj opłacam i widzimy się !

Już mi jest Ciebie żal... :ph34r:

Mam krople zorganizować ? Raczej nie... szkoda, żebyś odpadł pierwszego dnia .....

Ja na diecie to nie piję teraz. Także ktoś musi donosić ;)

Opublikowano

Jutro albo dzisiaj opłacam i widzimy się !

Już mi jest Ciebie żal... :ph34r:

Mam krople zorganizować ? Raczej nie... szkoda, żebyś odpadł pierwszego dnia .....

Ja na diecie to nie piję teraz. Także ktoś musi donosić ;)

Justynka była wściekła :ph34r:

Opublikowano

Ja na diecie to nie piję teraz.

Juz ci współczuje jarania na diecie :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.