Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dwa lata temu były zawieszki "GreenRoom-u" a też nie wszyscy dostali :naughty::naughty::naughty:

No Trepka kobieta zrobiła :decayed: mam je do tej pory

Opublikowano

Kasa przelana

Opublikowano

09daddd105ec504c73a4122faf171ba3.jpg

Zlot się w miarę ma czasie kończy. Kawalerzy mogą podjechać ;) przeglądając mapę natrafiłem[emoji14]

Opublikowano

Ta strone z lista i wplatami ktos aktualizuje? Chcialbym juz walizki pakowac a tu dalej tylko rezerwacja widnieje :D

Opublikowano

Ta strone z lista i wplatami ktos aktualizuje? Chcialbym juz walizki pakowac a tu dalej tylko rezerwacja widnieje :D

Nie stresuj się ,śmiało pakuj walizy :wink:

Opublikowano

Jeszcze tydzień... :przebiegly:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Jeszcze tydzień... :przebiegly:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

:jerk:

Opublikowano

Panowie i Panie ktoś chętny na 2 miejsca ,niestety w tym roku nie planowany obrót sprawy i jestem zmuszony zrezygnować z wyjazdu .Szkoda żeby się 2 miejsca zmarnowały .

Opublikowano

Jeszcze 6 dni ?

Opublikowano

Jeszcze 6 dni

Zleci [emoji1]
Opublikowano

Pozdrowionka z Grand Stasindy ; )

IMG_3328.jpg

Opublikowano

Słuchajcie, można jakoś dobić na zasadzie "odwiedzin" ? Będę w tym czasie w okolicach i chętnie bym się pojawił ale:

1. Nikogo nie znam :P

2. Nie wiem w jakim czasie najlepiej się "dołączyć"

Opublikowano

Słuchajcie, można jakoś dobić na zasadzie "odwiedzin" ? Będę w tym czasie w okolicach i chętnie bym się pojawił ale:

1. Nikogo nie znam :P

2. Nie wiem w jakim czasie najlepiej się "dołączyć"

Kontaktuj sie z Jarko lub innym organizatorem , na bank sie dogadasz.

To że nikogo nie znasz też nie jest problemem :wink:

Opublikowano

Słuchajcie, można jakoś dobić na zasadzie "odwiedzin" ? Będę w tym czasie w okolicach i chętnie bym się pojawił ale:

1. Nikogo nie znam[emoji14]2. Nie wiem w jakim czasie najlepiej się "dołączyć"

Ja też jadę sam... Bez dziewczyny... Nikogo nie znam, ale myślę że będzie warto [emoji3]
Opublikowano

Ja też jadę sam...

Dobrze robisz :decayed:


Bez dziewczyny...

Bardzo dobrze robisz :decayed::decayed:


Nikogo nie znam, ale myślę że będzie warto

Omijaj Moskala to wszystko będziesz pamiętał :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Omijaj Moskala to wszystko będziesz pamiętał :decayed::decayed::decayed:

Etam ja w tamtym roku nie piłem z Moskalem a i tak pamietam tylko początek imprezy , Moskal w tym roku napewno sie razem napijemy

Opublikowano

Omijaj Moskala to wszystko będziesz pamiętał :decayed::decayed::decayed:

Etam ja w tamtym roku nie piłem z Moskalem a i tak pamietam tylko początek imprezy , Moskal w tym roku napewno sie razem napijemy

On nie pije :decayed:

Opublikowano

Omijaj Moskala to wszystko będziesz pamiętał :decayed::decayed::decayed:

Etam ja w tamtym roku nie piłem z Moskalem a i tak pamietam tylko początek imprezy , Moskal w tym roku napewno sie razem napijemy

Hahaha no jedynym ratunkiem jest GoPro na głowie[emoji14]

Opublikowano

Zróbcie jakiś poradnik świeżego zlotowca :D Tylko bez otrzęsin :)

Opublikowano

Moskal w tym roku napewno sie razem napijemy

Daj Boziu :wink:

Omijaj Moskala to wszystko będziesz pamiętał :decayed::decayed::decayed:

Etam ja w tamtym roku nie piłem z Moskalem a i tak pamietam tylko początek imprezy , Moskal w tym roku napewno sie razem napijemy

On nie pije :decayed:

Chyba se jaja robisz :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.