Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wrzuciłem aktualną listę, ale... Koniec zabawy w kolorki, wystarczy mi plik w exel'u do wpłat :) Jak ktoś nie zapłaci, niech się nie martwi - ja na pewno się odezwę :) Obecni na liście = zapisani na zlot.

Opublikowano

Joł się pytam gdzie jest ankieta o żarełku :decayed: bo wszyscy by tylko pili, o zagrychę się nikt nie martwi :wink:

Opublikowano
  • Autor

Będzie, nie martw się :)

Opublikowano

Wezmę koszyk piknikowy z wyprawką. Gdyby kogoś głód złapał w przerwach miedzy posiłkami[emoji14]

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

E no nie straszcie [emoji4]

Opublikowano

Będzie, nie martw się :)

Spoko, ja i tak się dostosuję, mi wystarczy chleb ze smalcem i ogórki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Będzie, nie martw się :)

Spoko, ja i tak się dostosuję, mi wystarczy chleb ze smalcem i ogórki :decayed:

Nie pisz nic o smalcu bo zaraz Nosfer poczuje :grin:

Opublikowano

Będzie, nie martw się :)

Spoko, ja i tak się dostosuję, mi wystarczy chleb ze smalcem i ogórki :decayed:

Nie pisz nic o smalcu bo zaraz Nosfer poczuje :grin:

Tym razem wezme słoik , zapakuje i podrzuce na chate :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A sam nie może przyjechać Medalik jeden?

Opublikowano

Dziś wrzucimy w godzinach wieczornych rozpiske pokoi :)

Menu hmmm pewnie też ;)

Opublikowano

Dziś wrzucimy w godzinach wieczornych rozpiske pokoi :)

Menu hmmm pewnie też ;)

Wrzucajcie, wrzucajcie - bo mnie stres już zjada :P

Napić się muszę :decayed:

Opublikowano

A teraz sie przyznać kto juz był chętny zeby jechać na letnich do BT :lol:

Opublikowano

A teraz sie przyznać kto juz był chętny zeby jechać na letnich do BT :lol:

Ja już prawie zakładałem, ale jednak zostanie koza na zimówkach..

A co dowaliło śniegu?

Opublikowano

A co dowaliło śniegu?
Eeee jutro już go nie będzie :)
Opublikowano

no i gdzie ta rozpiska pokoi

Opublikowano

A teraz sie przyznać kto juz był chętny zeby jechać na letnich do BT :lol:

No właśnie przyznaj się :D , dlatego ja na zimowkach jeżdżę do kwietnia , w tamtym roku spadł śnieg na Wielkanoc a dzisiaj spadło sporo sniegu :)

Edytowane przez harry19-19

Opublikowano

no i gdzie ta rozpiska pokoi

a wydawało mi sie,że powinienes miec dostęp to tego info juz dawno :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pokoje w tym roku ktoś zajumał :( Proszę pamiętać o namiotach, karimaty dostaniecie z ośrodka.

Opublikowano

Pokoje w tym roku ktoś zajumał :( Proszę pamiętać o namiotach, karimaty dostaniecie z ośrodka.

Ja to wolę w aucie spać , mam ogrzewanie postojowe .

Jarko poważnie mówisz czy na żarty

Edytowane przez harry19-19

Opublikowano

A teraz sie przyznać kto juz był chętny zeby jechać na letnich do BT :lol:

3 rok jeżdże na letnich :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.