Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal a ty na jakich kołach się wybierasz ?

Jak 3 lata temu założyłem lato to nie było czasu zmienić na zime :decayed:

Edytowane przez moskal

Opublikowano

Mario82A4 ,Edraven , Maroo1991 mam nadzieję że poznamy się i bejemy wspólnie pić :hi:

Edytowane przez harry19-19

Opublikowano

Mario82A4 ,Edraven , Maroo1991 mam nadzieję że poznamy się i bejemy wspólnie pić :hi:

no ja pierwszy raz także nie mogę za dużo, żeby sobie wstydu nie narobić[emoji14]nie no myślę że damy radę ;)
Opublikowano

Mario82A4 ,Edraven , Maroo1991 mam nadzieję że poznamy się i bejemy wspólnie pić :hi:

no ja pierwszy raz także nie mogę za dużo, żeby sobie wstydu nie narobić[emoji14]nie no myślę że damy radę ;)

kazdy musi przejśc chrzest :)

image.jpg

Opublikowano

Mario82A4 ,Edraven , Maroo1991 mam nadzieję że poznamy się i bejemy wspólnie pić :hi:

no ja pierwszy raz także nie mogę za dużo, żeby sobie wstydu nie narobić[emoji14]nie no myślę że damy radę ;)

kazdy musi przejśc chrzest :)

image.jpg

No to może być ciekawie :D
Opublikowano

Mario82A4 ,Edraven , Maroo1991 mam nadzieję że poznamy się i bejemy wspólnie pić :hi:

no ja pierwszy raz także nie mogę za dużo, żeby sobie wstydu nie narobić[emoji14]nie no myślę że damy radę ;)

kazdy musi przejśc chrzest :)image.jpg

Taki chrzest to jest gwarancją roku :D , spokojnie mam trochę wódek i whiskaczy także taki chrzest przejdziesz :D

Opublikowano

Mario82A4 ,Edraven , Maroo1991 mam nadzieję że poznamy się i bejemy wspólnie pić :hi:

no ja pierwszy raz także nie mogę za dużo, żeby sobie wstydu nie narobić[emoji14]nie no myślę że damy radę ;)

kazdy musi przejśc chrzest :)

image.jpg

a jak zgłaszałem organizatorom że w mordowni jest duszno i ludzie mdleją to mi nikt nie wierzył

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Mario82A4 ,Edraven , Maroo1991 mam nadzieję że poznamy się i bejemy wspólnie pić :hi:

Damy rade! :D

Opublikowano

O której wgl tam się ludzie zbierają? Tak jak pisze 18 - 19 czy wcześniej można już być? :D

Opublikowano

O której wgl tam się ludzie zbierają? Tak jak pisze 18 - 19 czy wcześniej można już być? :D

Niektórzy już we czwartek tam się meldują i robią "before party" :-D

f*ck MUSLIM

Opublikowano

O której wgl tam się ludzie zbierają? Tak jak pisze 18 - 19 czy wcześniej można już być? :D

Niektórzy już we czwartek tam się meldują i robią "before party" :-D

f*ck MUSLIM

Tzw. Maraton :D
Opublikowano

Ja jadę w piątek pomiędzy 10 a 11 rano , mam jeszcze 2 miejsca do odskoczenia także myślę że pomiędzy 14 a 15 powinien być :)

Opublikowano

O której wgl tam się ludzie zbierają? Tak jak pisze 18 - 19 czy wcześniej można już być? :D

Możesz przyjechać wcześniej nie ma z tym problemu :)

Oficjalnie zlot się zaczyna ok 17-00 :)

Opublikowano

O której wgl tam się ludzie zbierają? Tak jak pisze 18 - 19 czy wcześniej można już być? :D

Możesz przyjechać wcześniej nie ma z tym problemu :)

Oficjalnie zlot się zaczyna ok 17-00 :)

Dzięki wielkie za informacje! :) no to pojawię się koło 16 :)
Opublikowano

Mario82A4 ,Edraven , Maroo1991 mam nadzieję że poznamy się i bejemy wspólnie pić :hi:

no ja pierwszy raz także nie mogę za dużo, żeby sobie wstydu nie narobić[emoji14]nie no myślę że damy radę ;)
kazdy musi przejśc chrzest :)image.jpg

Taki chrzest to jest gwarancją roku :D , spokojnie mam trochę wódek i whiskaczy także taki chrzest przejdziesz :D

damy radę , mam dobry GPS i zawsze jakoś trafiam do pokoju nawę z urwanym filmem . Harry no dobrze się składa że razem mamy pokój bo mam sprawę
Opublikowano

Mario82A4 ,Edraven , Maroo1991 mam nadzieję że poznamy się i bejemy wspólnie pić :hi:

no ja pierwszy raz także nie mogę za dużo, żeby sobie wstydu nie narobić[emoji14]nie no myślę że damy radę ;)
kazdy musi przejśc chrzest :)image.jpg

Taki chrzest to jest gwarancją roku :D , spokojnie mam trochę wódek i whiskaczy także taki chrzest przejdziesz :D

damy radę , mam dobry GPS i zawsze jakoś trafiam do pokoju nawę z urwanym filmem . Harry no dobrze się składa że razem mamy pokój bo mam sprawę

Uważaj na Harryego , kiedys z nim jechałem autem.Jak wjeżdzaliśmy do jednej wsi to wszystkie krowy na d*pach siadały , albo d*pami do płotu... Psy , koty , kozy , kury tak samo :decayed:

Opublikowano

Będę uważał. Jak coś to mam jeszcze w domu stary pas cnoty pozostałość po byłej

Edytowane przez Mario82A4

Opublikowano

Mario82A4 ,Edraven , Maroo1991 mam nadzieję że poznamy się i bejemy wspólnie pić :hi:

ponoć opija swoje ofiary a następnie głęboka penetracja :decayed:

Opublikowano

Mario82A4 ,Edraven , Maroo1991 mam nadzieję że poznamy się i bejemy wspólnie pić :hi:

ponoć opija swoje ofiary a następnie głęboka penetracja :decayed:

I tak zwany gag refleks :decayed:

Opublikowano

Mario82A4 ,Edraven , Maroo1991 mam nadzieję że poznamy się i bejemy wspólnie pić :hi:

ponoć opija swoje ofiary a następnie głęboka penetracja :decayed:
To wezmę jakieś wino, korek przynajmniej się przyda dla bezpieczeństwa

:-D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.