Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mario82A4 ,Edraven , Maroo1991 mam nadzieję że poznamy się i bejemy wspólnie pić :hi:

ponoć opija swoje ofiary a następnie głęboka penetracja :decayed:
Harry nie wyglada na takiego szczwanego lisa , w takim razie pełna abstynencja ;)

Edytowane przez Mario82A4

Opublikowano

Mario82A4 ,Edraven , Maroo1991 mam nadzieję że poznamy się i bejemy wspólnie pić :hi:

ponoć opija swoje ofiary a następnie głęboka penetracja :decayed:
Harry nie wyglada na takiego szczwanego lisa , w takim razie pełna abstynencja ;)

Tu jest pies pogrzebany, ofiara jest w nieświadomości :naughty:

Opublikowano

jaki nr.ma green room ?? :D

Opublikowano

jaki nr.ma green room ?? :D

Nie mów, że Cię żona samego tam puści :ph34r:

Edytowane przez poziek

Opublikowano

Mario82A4 ,Edraven , Maroo1991 mam nadzieję że poznamy się i bejemy wspólnie pić :hi:

no ja pierwszy raz także nie mogę za dużo, żeby sobie wstydu nie narobić[emoji14]nie no myślę że damy radę ;)
kazdy musi przejśc chrzest :)image.jpg
Taki chrzest to jest gwarancją roku :D , spokojnie mam trochę wódek i whiskaczy także taki chrzest przejdziesz :D
damy radę , mam dobry GPS i zawsze jakoś trafiam do pokoju nawę z urwanym filmem . Harry no dobrze się składa że razem mamy pokój bo mam sprawę

Uważaj na Harryego , kiedys z nim jechałem autem.Jak wjeżdzaliśmy do jednej wsi to wszystkie krowy na d*pach siadały , albo d*pami do płotu... Psy , koty , kozy , kury tak samo :decayed:

Hahaha :v fajo czyta się :D

Moskal opowiedz to bo sam pierwszy raz słyszę i jestem ciekawy ,co myśmy tam we wsi robili :D haha

Edytowane przez harry19-19

Opublikowano

jaki nr.ma green room ?? :D

Wihu , nie gadaj ze nie potrafisz poprawnie zinterpretować listy :naughty::naughty::naughty:

jaki nr.ma green room ?? :D

Nie mów, że Cię żona samego tam puści :ph34r:

Podpinam sie pod pytanie :naughty::naughty:

Edytowane przez moskal

Opublikowano

pogoda wam chyba dopisze. :wink: pewnie wszyscy na letnich przyjadą.

Opublikowano

Podpinam sie pod pytanie

Czuję, że żona zabrała Wihajstrowi klawiaturę :decayed:

Opublikowano

ponoć opija swoje ofiary a następnie głęboka penetracja
w zeszłym roku ciebie dopadł nawet nie pamiętasz :grin:
Opublikowano

Widać Panowie, że humor już dopisuje :kox:
Miło się zapowiada :naughty:

Opublikowano

Podpinam sie pod pytanie

Czuję, że żona zabrała Wihajstrowi klawiaturę :decayed:

:grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Miło to dopiero będzie jak zawitamy w Mordorze . Moskal musisz mi dokładnie opowiedzieć tą historię jak to było na tej wsi :)

Opublikowano

ponoć opija swoje ofiary a następnie głęboka penetracja

w zeszłym roku ciebie dopadł nawet nie pamiętasz :grin:

robił juz 5 podejść ale ja mam jednokierunkową :jerk:

Edytowane przez MAGIC87

Opublikowano

Miło to dopiero będzie jak zawitamy w Mordorze . Moskal musisz mi dokładnie opowiedzieć tą historię jak to było na tej wsi :)

no ja też chciałbym ją usłyszeć i pośmiać się :D , chociaż będzie mi ciężko do tej mordownii przyjść z buta :D :v , jak w pokoju nr 110 i 208 beje pijania :D ale myślę że Moskal mi opowie jak będziemy grać piłkę nożną i przy vódce :P

Opublikowano

Wihu , nie gadaj ze nie potrafisz poprawnie zinterpretować listy :naughty: :naughty: :naughty:
to było retoryczne pytanie :ph34r:
Opublikowano
  • Autor

Informacyjnie. Jak zwykle tuż przed samym zlotem kilka kosmetycznych zmian na liście z pokojami. Bardzo proszę nie być zaskoczonym na miejscu jak się okaże że jest zupełnie inaczej jak być powinno :)

Postaram się jutro wstawić pewniaka, ale to niektórzy muszą na kilka dni zapomnieć o słowach "może mi się uda"...

Opublikowano

Pokoje w tym roku ktoś zajumał :( Proszę pamiętać o namiotach, karimaty dostaniecie z ośrodka.

a może powtórka i kampingi?

WRC, Suli - pamiętacie? :decayed:

Będziemy pamiętać po wszeczasy :sarcastic:

Opublikowano

90035bc908b8fb96cfda57c6ae1386a2.jpg
Przedstawiam wam Kryśkę :)
Zabieram ową Panią jako nagrodę..... dostanie ją ten, komu trzeba będzie pomóc w dotarciu do łóżka [emoji2] Mam nadzieję, że resztę snu spędzi w miłym towarzystwie :brzydkibanan:

Edytowane przez SenseiAdik

Opublikowano

Miło to dopiero będzie jak zawitamy w Mordorze . Moskal musisz mi dokładnie opowiedzieć tą historię jak to było na tej wsi :)

no ja też chciałbym ją usłyszeć i pośmiać się :D , chociaż będzie mi ciężko do tej mordownii przyjść z buta :D :v , jak w pokoju nr 110 i 208 beje pijania :D ale myślę że Moskal mi opowie jak będziemy grać piłkę nożną i przy vódce :P

Zaprawszam do 114 :wink:

Opublikowano
  • Autor

Poprawione pokoje, mogą ulec jeszcze zmianie :)

Spadam do BT, narka. Odezwę się po kilku piwkach hehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.