Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Problem z natryskiem na szyby


Gość MorgothDBMA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MorgothDBMA

Mam mały problemik, może mi ktoś pomoże....

Gdy próbuję spryskać szybę to wycieraczki wycierają ale płyn nie leci na szybę. na początku (stało się to jadąc do Warszawy) myślałem że nie ma płynu, zajechałem na BP, kupiłem zalałem i d..a dalej nie działa. Potem na wsi próbowaliśmy coś obejrzeć ale dostęp tam słaby, przewody niewidoczne. próbowaliśmy na słuch i tak jakby ta pompka nie działał (bo nic nie słychać jak naciskam spryskiwanie), ale może to nie to?

Hmmmm.... proszę ewentualnie o sugestie co to może być albo o jakieś zdjęcie gdzie ta pompka się znajduje..... a może to bezpiecznik jakiś czy coś.... ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz bezpiecznik, pompke, czy rurka od plynu nie spadla z pompki. Wydaje mi sie raczej niemozliwe zeby wszystkie cztery otworki sie pozapychaly ale profilaktycznie mozesz je poprzepychac szpilka. Tu masz jak sprawdzic pompke z ksiazki sam naprawiam, moze sie przyda:

pompkadk6.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałeś rozwidniony płyn na tyle że przymarzł a włączyłeś na dłużej spryskiwacz to pewnie pompka padła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już trochę o tylniej wycieraczce i spryskiwaczu w Avancie warto poszperać przez szukajkę. W twoim aucie zapewne jest osobny zbiornik na płyn ... sprawdz stan płynu i czy silniczek działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

kurde, wogole nie mam czasu ostatnio, nawet nie mialem kiedy zajrzec, ale dzieki za rady - moze w weekend popatrze na to....

Plyn raczej rozwodniony nie byl.... poza tym samochód poprzedniego dnia mial dzialające spryskiwacze a nastepnego juz nie dzialaly, a stal w garazu (hurtowni) gdzie mrozu nie ma

[ Dodano: 14-02-2007, 10:22 ]

No i naprawione:

Wczoraj wieczorem odpalam i sporwdzam - nie działa, juz miałem do bezpieczników zaglądać ale profilaktycznie poruszałem kabelkami przy zbiorniku, testuję - działa.....

Co było przyczyną nie wiem.... :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...