Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Od czego to jest?


Soba

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam pytanie do czego służy ten wichajster który jest koło podłokietnika?

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12662009_1192883854074091_6898017479737161962_n.jpg?oh=56d187fc01b5a35c197f9a32e45c03f0&oe=573262F4

fe1e261c4c0e85aa9169c96dbb0e053e.jpg5187fb262b7792c28a75f4297980c800.jpg4d5dec63aa21b67f7298f2149ee7f66f.jpg

Edytowane przez Soba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry telefon słabo robi zdjęcia w nocy i nie może ostrości złapać - spróbuje jesszcze raz najwyżej edytuje posta o ile będzie się dało jeszcze.

edytowałem pierwszy post - już lepiej się nie da przeszkadza mi podłokietnik i fotel xd

Edytowane przez Soba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zwrócił uwagi, że nie jest to jakiekolwiek ori rozwiązanie?

Najlepiej byłoby pytać poprzedniego właściciela co namodził.

Szczególnie, że to jest gniazdo DE-15 (VGA) czyli głównie do video. Może to była jakaś navi albo tuner, odtwarzacz bo i masz tak kabelek chyba koncentryk.


Takie końcówki to też w antenach od wifi widywałem. Ale tutaj nie chodzi o wifi a o antenę samą w sobie.

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjemij tylną popielniczkę albo lepiej cały podłokietnik i sprawdź gdzie idą przewody

druga sprawa to masz RNS-E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku myślałem że to jest od telefonu, bo na jednej aukcji widziałem coś podobnego. Panel mam 1 din i radio chorus kaseciak także rns-e chyba odpada albo kiedyś może tu był 2 din i ktoś sobie przelożył - jedna wielka niewiadoma. Jakbym miał rozkodowany vin to by wiele wyjaśniło czy fabrycznie to zostało zrobione, ale z drugiej strony na fabryke to nie wygląda :grin: Jutro postaram się zdjąć podłokietnik i zobacze gdzie to idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej to był telefon, bądź zestaw głośnomówiący. Ja mam taki sam kabel antenowy pociągnięty fabrycznie przez cały samochód od anteny (podwójnej radio/GSM) do okolicy skrzynki bezpieczników i tam była centralka od jakiegoś starego zestawu głośnomówiącego. Musisz poszukać centralki od tego ustrojstwa, albo ponad osłoną nóg kierowcy bądź pasażera, ewentualnie gdzieś w tunelu ale tam nie ma za dużo miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz jak wygląda ten zestaw głośnomówiacy? i w jakiej cenie on jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już go nawet nie mam bo wywaliłem to, ostał mi się tylko głośnik, jedyna rzecz która może być użyteczna. Wartość tego to chyba bardziej sentymentalna, podejrzewam, że lepsze piwo będzie droższe, bo te zestawy były pod konkretne telefony (których już dawno nie ma - u mnie to zdaje się był jakiś Siemens) podłączane za pomocą kabla.

Edytowane przez hellbean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie zaprzątam sobie głowy takimi pierdołami. Po co mi w sumie telefon/zestaw głośnomówiacy w samochodzie ^_^ ważne że dowiedziałem się do czego ta wtyczka jest, dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż sam zestaw głośnomówiący to jednak jest dość przydatny, nie mniej ten z lat produkcji samochodu to na zbyt wiele się nie nada.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...