Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.


Binek1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

A takie tam usprawnienia ;-) kolega RSK na innym forum pokazał jak 4.2 powinno jeździć ;-)

Wrzuc linka w swoim watku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie tam usprawnienia ;-) kolega RSK na innym forum pokazał jak 4.2 powinno jeździć ;-)

Wrzuc linka w swoim watku :)

Dokładnie, tez jestem ciekaw co to za czarne magie..:)

A wiec tak: Żarniki wymienione na Philipsa 4800K. Niestety tak jak pisal kolega wyżej nie obyło sie bez wymiany obydwóch przetwornic ktore po kolei dzien po dniu padały, gdyż nie dały sobie rady z napięciem nowych żarników.. 65q8896t.jpg

Efekt naprawde świetny tymbardziej, że odbłysniki są prawie jak nowe..

Fotki podglądowe jak to swieci wrzuce pozniej :cwaniak:

Ogólnie, kilometry lecą i caly czas zakochany jestem w tym aucie.. mimo ze S4 B8 mąci mi w głowie :):kox::kox::kox:

Stwierdziłem, że opinie na temat spalania V8'ki które rzekomo są kosmiczne biorą sie po prostu z naszych polskich kochanych dróg.. no i nieukrywajmy jazda po mieście.

Mimo wszystko powiem Wam, że jeżdząc naprawde dynamicznie praktycznie cały czas w niemczech nie moge przekroczyc spalania 15l/100.. wiadomo napisalem dynamicznie a nie jak na torze, żeby zaraz nie bylo niedomówien :decayed::decayed::decayed:. co dla mnie jest rewalacja.. :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo napisalem dynamicznie a nie jak na torze, żeby zaraz nie bylo niedomówien

taa bo zaraz by było że powyżej 90 to tylko na torze :decayed: wiadomo o czym mowa, użytkownik S4 to raczej nie członek kółka różańcowego.

Spalanie spalaniem... Kto bogatemu zabroni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska piękna nie ma co,gratuluje ładnego auta.Gang V8 bezcenny i prawie bezkonkurencyjny. Osiągi śmiem twierdzić jak na deklarowaną moc marne :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska piękna nie ma co,gratuluje ładnego auta.Gang V8 bezcenny i prawie bezkonkurencyjny. Osiągi śmiem twierdzić jak na deklarowaną moc marne :kwasny:

Wręcz przeciwnie.. Jedzie pięknie..;) z S4 B8 minimalnie do setki różnica potem równo. Wystarczające dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem konkretnie o Twoim egzemplarzu.Wiem też że zdrowe 4.2 trzymające moc jedzie jak przystało na ponad 340KM auto.



Z chęcią bym sprawdził czy to b5 miało 330km

Sam z chęcią bym to sprawdził,pewnie z 70KM brakuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ;-) S4 b5 seryjne wogóle nie jedzie... Ma problem żeby sie utrzymać za wolniejszymi autami, a co dopiero za mocniejszą b6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ;-) S4 b5 seryjne wogóle nie jedzie... Ma problem żeby sie utrzymać za wolniejszymi autami, a co dopiero za mocniejszą b6...

Chyba trochę koloryzcujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serii tam dużo mocy nie ma to dziwne żeby jechalo jakoś dobrze turbiny też malutkie :P zabawa zaczyna się 400+ w tym motorze.s4 b5 też do lekkich nie należy. Po chipie to chyba ok 300PS jest więc do b6 zdrowego troszku brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ;-) S4 b5 seryjne wogóle nie jedzie... Ma problem żeby sie utrzymać za wolniejszymi autami, a co dopiero za mocniejszą b6...

Chyba trochę koloryzcujesz.

+1

Nie pisałem konkretnie o Twoim egzemplarzu.Wiem też że zdrowe 4.2 trzymające moc jedzie jak przystało na ponad 340KM auto.

Z chęcią bym sprawdził czy to b5 miało 330km

Sam z chęcią bym to sprawdził,pewnie z 70KM brakuje :wink:

+10

Spokojnie ;-) S4 b5 seryjne wogóle nie jedzie... Ma problem żeby sie utrzymać za wolniejszymi autami, a co dopiero za mocniejszą b6...

Na przykład za esa w b6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie mam dwie wieści złą taka, że jestem zmuszony sprzedać S4 b6 :(

A dobrą taka, że S4 b8 2012 stoi już zaklepana..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śledzę temat na bieżąco i bardzo byłem ciekawy czemu na sprzedaż no ale powód zbił mnie z nóg :D

ludzie skąd wy macie tyle kasyyyyy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie mam dwie wieści złą taka, że jestem zmuszony sprzedać S4 b6 :(

A dobrą taka, że S4 b8 2012 stoi już zaklepana.. :)

NIE widać jeszcze w dziale sprzedam jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie mam dwie wieści złą taka, że jestem zmuszony sprzedać S4 b6 :(

A dobrą taka, że S4 b8 2012 stoi już zaklepana.. :)

Będzie przepaść na duży + :) jedynie zabraknie Ci dźwięku silnika v8 ale dobry wydech w V6 do tego mody na 460+ i zapomnisz szybko o słabym V8 :P

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie mam dwie wieści złą taka, że jestem zmuszony sprzedać S4 b6 :(

A dobrą taka, że S4 b8 2012 stoi już zaklepana.. :)

NIE widać jeszcze w dziale sprzedam jaka cena?
38 800 do negocjacji.

O dziwo nie mogę stworzyć postu w dziale sprzedam. Nie mam pojęcia dlaczego.. Autko ogłoszone na otoMoto.

Edytowane przez Binek1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć bodajże jakąs ilość postów by móc pisać w dziale sprzedam, nie pamiętam czy 50 czy 100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć bodajże jakąs ilość postów by móc pisać w dziale sprzedam, nie pamiętam czy 50 czy 100 :)

Mam lekko ponad 100 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...