Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.


Binek1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam sie do zmiany żarnikow xenonowych. Myśle nad barwa 4800k i nie wiem czy dobrze widze owe philipsa kosztują po 250zl/szt czyli 500zl za dwie?

Miałem kiedys 4300k i nie spełniło moich oczekiwań i z tego co pamietam 230zl dałem za 2szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde spalanie jest niezłe mi w 2.7 po sofcie nie schodziło nigdy ponizej 15 nawet na trasie, tylko jak patrze na osiągi b6 to kupa straszna ale ten dźwięk...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie możliwe takie spalanie, chyba cały czas 6 bieg 90km/h i bez naciskania prawej nogi :) ja nie mogę zejść poniżej 13

Co do żarników to uważaj z tym 4800, może Ci strzelić przetwornica. Moją udało sie uratować. Rozmawiałem z panem z HIDserwis i twierdzi, że w starszych autach powinno się na dedykowanych żarnikach jeździć, ponieważ każda zmiana barwy to zupełnie inne parametry pracy dla przetwornicy, a starsze niby nie mają jakiegoś tam zabezpieczenia przez co padają.

Edytowane przez Pjotras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde spalanie jest niezłe mi w 2.7 po sofcie nie schodziło nigdy ponizej 15 nawet na trasie, tylko jak patrze na osiągi b6 to kupa straszna ale ten dźwięk...:)

Mi sue udało i powyżej jest zdjęcie 9.5l/100km ale jest to straszna męczarnia.

Co do osiągów to zauważyłem ze większość użytkowników 2.7bit wiesza psy na osiągach S4. Powiem ci tak ostatnio kolega właśnie z tym silnikiem po sofcie na 300koni z groszem dostał niezle baty czy to od 0 czy z rolki.. Takze nie wiem. A6 c5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja serią b6 wyciągam okrutnie serię b5... Ostatnio miałem sprawdzenie z b5 na okolo 330KM czyli z mapa i wydechem... B6 cięższa do 160km/h półtorej długości mnie wziął i tak zostało do 190... Obstawiam że powyżej 200 już by się zmieniła przewaga... Moje auto około 200kg cięższe... Więc gdzie tu cokolwiek porównywać... A moj nadal seria...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie możliwe takie spalanie, chyba cały czas 6 bieg 90km/h i bez naciskania prawej nogi :) ja nie mogę zejść poniżej 13

Co do żarników to uważaj z tym 4800, może Ci strzelić przetwornica. Moją udało sie uratować. Rozmawiałem z panem z HIDserwis i twierdzi, że w starszych autach powinno się na dedykowanych żarnikach jeździć, ponieważ każda zmiana barwy to zupełnie inne parametry pracy dla przetwornicy, a starsze niby nie mają jakiegoś tam zabezpieczenia przez co padają.

13litrow to osiągniesz jeżdżąc po prostu spokojnie.

Co do żarnikow to na dniach bede dzwonił do xenon-serwis pod Poznaniem i sie zorientuje bo mnie zaskoczyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tym się nie da spokojnie :evil2: :evil2:

Ja też byłem zdziwiony, że to ma aż taką zależność..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna na super wypasie, oby służyła jak najdłużej :)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna na super wypasie, oby służyła jak najdłużej :)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Dziękować :) no oby oby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dylemat co do następnego auta czy to A5, C6 czy S4, ale chyba wszystkie znaki na niebie mówią, że to będzie eska w automacie... Ten dźwięk silnika jest po prostu obłędny i marzyłem o takiej eSce od zawsze :D

Z ciekawości to długo szukałeś tego egzemplarza? Drogo wyszło jeżeli można wiedzieć?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Edytowane przez Fr0styyy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzemplarza szukałem ponad pół rok.. Wstępnie miała to byc Eska od PrzemoS4 ale tez rozglądałem sie za a6 c6 4.2. C5'tka w ogóle w grę nie wchodziła. Całkiem przypadkiem znalazłem właśnie ta na otoMoto. Na drugi dzień jechałem po nią 500km i co sie okazało super stan :) 118tys Ori przebieg. Wszystko jak nowe. Wsiadając czułem sie jak w nowym aucie.. Chcieli 35tys wyrwałem za 32. Mega tanio ale było widać ze sprzedający nie mieli pojęcia o tym aucie.. Mówili ze specjalnie po to jechali do Szwajcarii zeby na weekendy miec. Wiedzieli ze dużo ale nie przypuszczali ze to aż tyle pali.. No i po pol roku sie pozbyli.. Dźwięk silnika strasznie uzależnia... Nie wyobrażam sobie teraz nie miec V'ki. Tiptronic chodzi ZAJEBIS**E. Bez porównania z a6 c6.. Czy innymi.

Dla mnie bajka..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, co to sie porobilo?

Dobrze ze tylko tak sie skonczylo z tym wyjazdem ze stacji....ech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dylemat co do następnego auta czy to A5, C6 czy S4, ale chyba wszystkie znaki na niebie mówią, że to będzie eska w automacie... Ten dźwięk silnika jest po prostu obłędny i marzyłem o takiej eSce od zawsze :D

Z ciekawości to długo szukałeś tego egzemplarza? Drogo wyszło jeżeli można wiedzieć?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

S to S..:) który model bierzesz pod uwagę? S4 b8 ostatnio mi sie podoba i często ja mijam na mieście.

PrzemoS4, no tak jak widzisz ale wszystko juz na swoim miejscu, brak śladu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja serią b6 wyciągam okrutnie serię b5... Ostatnio miałem sprawdzenie z b5 na okolo 330KM czyli z mapa i wydechem... B6 cięższa do 160km/h półtorej długości mnie wziął i tak zostało do 190... Obstawiam że powyżej 200 już by się zmieniła przewaga... Moje auto około 200kg cięższe... Więc gdzie tu cokolwiek porównywać... A moj nadal seria...

Z chęcią bym sprawdził czy to b5 miało 330km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lato robie mały remont i lekko poprawie serię, a auto nadal będzie wolnossące i gwarantuję że nawet 350 w b5 to będzie padło ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...