Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 BBK] - Eska #filmik#. Sprzedam.


Binek1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Co się stało? Jakaś stłuczka? Kurcze szkoda by było bo piękny samochód ale odklej tą nalepkę PL! Bo troche wieje.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuciło mnie przy wyjezdzie ze stacji, pojechałem jak po lodzie i po prostu przy skręconych kołach w lewo jechałem prosto i w wysoki krawężnik...:/ odbiło mnie tak ze skończyłem na przeciwległym pasie... Wstępnie z uszkodzeń to alufelga,opona,wahacze i zobaczymy co dalej..:/ koło sie cofło. W poniedziałek auto juz bedzie reanimowanie.. :(

Co do PL naklejki to miałem zamiar to zdjąć ale za tym jest mały odprysk wiec do malowania.. Teraz wszystko za jedyny razem postaram sie zrobic.. A dzis miałem nim do Niemiec wracać..:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj... Nie ciekawie :mellow:

zawsze takie "dodatkowe przygody" tak potęgują zdenerwowanie, że... Ehhh... Szkoda gadać!

Reanimuj niunię! Szkoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek uczy się na błędach ;-) dziwne że esp nie zareagowało... Nic autu nie będzie, plus zawieszenia alu to to że sie gnie i pęka na potęgę... Dzięki czemu ważne elementy nie dostają ;-) audi to ciężkie auta i strasznie plują przodem... Chwila i naprawisz :-) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem w szoku ze pomimo quattro i esp które nawet nie wiem czy zareagowało auto tak sie zachowalo...

Straszny widok to był bo jest to moje oczko w głowie..(kobieta nawet zazdrosna o eske) :P

Ale eksperci znajomi od jutra działają i wsio na jak najwyższym poziomie wiec musi byc dobrze :) we wtorek dam znać jaka diagnoza..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuję...

Takie rzeczy potrafia dobić człowieka. Oby jak najszybciej wrócila na drogę.

Zarzuciło Ci tyłem czy skręcałeś a przód jechał prosto?

Jednym słowem podsterowność czy nadsterowność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku nadsterowność, która przemieniła sie w podsterownosc.. Po prostu auto samo wyrównało gdzie skręcałem w lewo a jechałem wprost na krawężnik.. Dziwne to.. Ale tak było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby moc była równo rozłożona na koła nie było by tematu,ale że tyl więcej przenosi mocy niż przód to się tak dzieje. Jeździłem quattro b6 i tez tak miałem jak w twoim przypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przeczytałem sobie twój temat i widzę, że reagujesz jak chyba większość facetów. Przy zdenerwowaniu też osobiście lubię jeździć do oporu, tylko gdzie tu 1,9 w dieslu do 4,2 w benzynie :decayed:

fura bardzo mi się podoba a to wyposażenie szok :thumbup: co z tą przednią szybą grzana jest w końcu czy nie ?

rozumiem, że bez gazu - przy twojej jeździe jakie spalanko ?

a no i na drugi raz wolniej troche bo szkoda takiej niuni :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, u mnie było troszke inaczej bo d*pa mi uciekła, auto wyrównało i dostałem podsterowności..;)

wampir tak, tyle ze pracuje w Niemczech a auto było jak najszybciej potrzebne wiec zrobiłem na swój koszt ;)

Eryczek, tak jest podgrzewana. jest to FULL opcja, tylko brakuje bixenonow. Nic innego nie da sie dołożyć ;)

P.S dobrze ze miałem komplet alu+opona jako zapasowka bo tamta Felę dałem do regeneracji i bedzie jako zapasowka na przyszłość.

Edytowane przez Binek1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A toś pojechał :- ((( ale najwazniejsze że rączki i nóżki całe reszta się zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, średnie spalanie przy mojej dynamicznej jeździe bo inaczej sie nie da tym jeździć to około 17-20litrow według komputera. Ale jest to naprawdę dynamiczna. Przy normalnej aczkolwiek nie mulowatej 15l/100. Oczywiscie dla wszystkich którzy uważają ze 4.2 nie potrafi byc oszczędne mam dowód. Jechała za mna moja kobitka trasa 37km normalnej jazdy bez wyprzedzania.

9oyp3zpj.jpg

Edytowane przez Binek1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czad miec taki wypasik.. :decayed:

Uwazam ze spalanie proporcjonalne do frajdy z jazdy, a 4.2 nie kupuje sie zeby szukac kazdej jednej zlotowki na paliwo :D

Aczkolwiek 9.5 daje do myslenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...