Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Interfejs Bluetooth (Elm327) + android = Bloki pomiarowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj sprawdzę elma po bt czy połączy się z Yanosikiem ale na 90% jestem pewien że nie .Za dużo by chłopaki stracili.

Super dziękuje bardzo, czekam na odp;)

Opublikowano

Potwierdzam, yanosik connect nie działa ze zwykłym elm bt.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jest już jakaś wersja alfa do testów? :))

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Jest już jakaś wersja alfa do testów? :))

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

:) Trochę mało ostatnio czasu, ale na chwilę obecną szukam B6 żeby móc połączyć się przez VCDS potwierdzić pewne moje przypuszczenia bez których nie ruszę dalej ;)

Opublikowano

Jeśli coś trzeba, mogę sprawdzić u siebie, tylko napisz co dokładnie.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jest już jakaś wersja alfa do testów? :))

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

:) Trochę mało ostatnio czasu, ale na chwilę obecną szukam B6 żeby móc połączyć się przez VCDS potwierdzić pewne moje przypuszczenia bez których nie ruszę dalej ;)

Daj znać co Tobie potrzeba to sprawdzę i podeśle,

Opublikowano

Jak coś to i ja mogę pomóc, z listy chętnych pomocników mamy do siebie najbliżej.

Opublikowano

A jak to sie ma do diagnostyki . Da rade tym cos sprawdzic np. Logi ?

Opublikowano
  • Autor

A jak to sie ma do diagnostyki . Da rade tym cos sprawdzic np. Logi ?

W planach jest też logowanie,

Jak wspomniałem wcześniej obecnie mam mało czasu, ale postaram się obszerniej opisać status prac ;)

Opublikowano

Bo jestem ciekawy jak to dziala . czy da rade logi robic i inne rzeczy ktore mozna wyczyniac na kablu. Sam bym to kupil

Opublikowano

Jest już jakaś wersja alfa do testów? :))

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

:) Trochę mało ostatnio czasu, ale na chwilę obecną szukam B6 żeby móc połączyć się przez VCDS potwierdzić pewne moje przypuszczenia bez których nie ruszę dalej ;)

Daj znać co Tobie potrzeba to sprawdzę i podeśle,

Konkretnie info że skrzyni automatycznej. Temperatura oleju, kanak 4 i 7. :)

Tapnięte z mojego Sony Z3

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czekam na apke do B6

Elma mam od stycznia i troqe to trochę mało

Brak doładowania i temp oleju

Mogło by to też być bardziej przejrzyste i w pl.

Z możliwością logowania

wydukane na T3

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jakieś wieści w temacie aplikacji?

Tapnięte z mojego Sony Z3

Opublikowano

no właśnie cisza :)

może coś ciekawego wykombinował tylko nie chce się pochwalić

Opublikowano
  • Autor

no właśnie cisza :)

może coś ciekawego wykombinował tylko nie chce się pochwalić

Dzieje się :) To mój projekt poboczny więc tylko kiedy mam trochę wolnego mogę się tym zajmować.

Opublikowano

brateq - masz jakąś gotową klasę do komunikacji kwp czy tam iso 9141 czy sam piszesz ?

bo kiedyś szukałem i nic nie znalazłem ciekawego.

bo elm327 gada w zasadzie każdym protokołem, tylko aplikacji brak... :)

dobra robota :)

Opublikowano

Kolego jeśli chcesz to mogę coś pomóc w pisaniu ;) Powiedz co dokładnie masz za moduł, albo podrzuć linka to bym sobie zamówił bo też jestem ciekaw ile można wyciągnąć przez BT nie kupując Viakena za 200zł ...

W czym piszesz tą aplikację ? Pewnie Java?

Opublikowano

no właśnie cisza :)

może coś ciekawego wykombinował tylko nie chce się pochwalić

Dzieje się :) To mój projekt poboczny więc tylko kiedy mam trochę wolnego mogę się tym zajmować.

Rozumie, nie mniej jednak jestem ciekawy nawet wersji alfa. :)

Tapnięte z mojego Sony Z3

Opublikowano
  • Autor

do końca tygodnia postaram się pokazać wersje alpha ;)

Opublikowano

Bedzie dzialac tez z nowym ELM w wersji WiFi?

W razie czego moge pomoc troszke graficznie. Mozna by stworzyc wskazniki graficzne na wzor tych z B7 (ze wskazowkami) oraz ikonkami (dpf, temp. oleju,doladowanie itd.)

Bardzo ciekawie by to moglo wygladac!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.