Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zaślepki spryskiwaczy s4


Blachu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebowałbym numery zaślepek spryskiwaczy lamp do zderzaka s4. Oraz nr "ramek" które zakłada się na spryskiwacze lamp przed montażem zaślepek... Nie wiem jak to fachowo określić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramka lewa 8E0 807 787 A

ramka prawa 8E0 807 788A

zaślepka lewa 8E0 955 275 B

zaślepka prawa 8E0 955 276 B

powiem Ci że ciężko jest z zaślepkami. W niemczech stany magazynowe- zero jeśli chodzi o lewą. Sprawa świeża bo z przed dwóch tygodni.

Edytowane przez slimok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego :hi: A kosztowo wiesz może jak to się przedstawia? Hmm czyli że na chwilę obecną nie przysłaliby zaślepek? Orientujesz się może ile czasu trwa sprowadzenie towaru z Niemiec? Bo ostatnio słyszałem że sporo to trwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaślepka ok 80zł a prowadnica coś koło 30zł. Dokładnie nie pamiętam a paragon gdzieś przesiałem żeby sprawdzić dokładnie. Ja czekałem miesiąc i się wnerwiłem , jak przycisnąłem gościa to powiedział że stan magazynowy w niemczech zero. To więc kiedy mogę dostać się pytam ? ; ''no nie wiem'' tak mi odpowiedział. Podzwoniłem po paru ASO i się okazało że ostatnia jest w Warszawie i nazajutrz miałem ją w domu. Dzwoń i pytaj po różnych aso może skompletujesz. Z prowadnicami nie powinno byc problemu , gorzej z lewą zaślepką .

Mi brakuje do szczęścia jeszcze halogenu lewego. Jak do wiosny nie pojawi się na allegro to będę musiał niestety w serwisie oddać pińcet.

Edytowane przez slimok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą lewą zaślepkę wezmę z allegro. Co do halogenu to nie trzeba ori od s4. Te seryjne po drobnej modyfikacji (chyba mocowania - musiałbym dopytać) też podejdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mam komplet nowych na L/P stronę razem z tymi ramkami/prowadnicami

pisz na priva :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do halogenu to nie trzeba ori od s4. Te seryjne po drobnej modyfikacji (chyba mocowania - musiałbym dopytać) też podejdą

to jak będziesz wiedział co i jak przerobić to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą lewą zaślepkę wezmę z allegro. Co do halogenu to nie trzeba ori od s4. Te seryjne po drobnej modyfikacji (chyba mocowania - musiałbym dopytać) też podejdą

Hmm mam nowe halogeny z S4 i porównywałem je dość dokłądnie ze zwykłymi i wg mnie to całkiem 2 różne halogeny, jesli chodzi o kształt i mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwóch znajomych, którzy mają zwykłe halo w zderzaku s4 ;) u siebie też będę tak robił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...