Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

(b5 1z) Ogrzewanie w b5 1Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem że są świece żarowe podgrzewające czynnik chłodzący żeby szybciej zadziałało ogrzewanie wnętrza autka...

Jak szybko więc powinno dmuchać ciepłym luftem? ja mam po ok.5min czy to normalnie tak ma śmigać czy coś nie tak z tymi świecami?(tzn.szybciej powinno grzać)

Dzięki za wszystkie odpowiedzi

Edit by Murzyn:

Nazwij poprawnie temat!!!!!! Chyba ktorys juz raz popelniasz ten sam blad!

Opublikowano
Wiem że są świece żarowe podgrzewające czynnik chłodzący żeby szybciej zadziałało ogrzewanie wnętrza autka...

Jak szybko więc powinno dmuchać ciepłym luftem? ja mam po ok.5min czy to normalnie tak ma śmigać czy coś nie tak z tymi świecami?(tzn.szybciej powinno grzać)

Dzięki za wszystkie odpowiedzi

wszystko jest OK ....

Opublikowano

Właśnie Spanky, jak to jest z tymi świecami w podgrzewaczu? jak sprawdziać poprawne działanie dogrzewacza (świece i przekaźnik) bo wykręcać się trochę cykam co by mi płyn nie wyleciał chyba że można je sobie na luzie wykręcać bo swieca siedzi np w gnieździe :question: a to że świece okażą się dobre to jeszczę zostaje przekaźnik..

i może z innej beczki ale jak sprawdzam na klimatroniku temp cieczy to po przekręceniu stacyjki bez uruchamiania silnika (na zewnątrz -7'C) temp wzrasta bardzo szybko do 30'C i potem trochę stoji w miejscu, dlaczego czyżby dogrzewacz?

ale wątpię aby ciecz podgrzać do 30'C w tak krótkim czasie, (gdzie znajduje się czujnik temp? chyba że blisko dogrzewacza to możliwe) z nawiewu napewno nie czuć tych 30'C.. he he

i jeszcze do pracy mam jakieś 3,5km po mieście a na miejscu mam raptem 42~47'C jak dla mnie za wolno się grzeję :confused: już wymieniłem termostat bo było trochę gorzej ale może tak ma być :question:

Opublikowano

jak znalęźć ten przekaźnik?

Opublikowano
  • Autor

Przekaźnik jest w skrzynce w przedziale silnika...taka czarna zaraz pod szybą kierowcy...

[ Komentarz dodany przez: lukas23: 15-03-2007, 16:06 ]

widze ze kolega prosi sie o dostanie ostrzezenia za zle nazywanie tematow :twisted:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A gdzie znalęźć coś co steruje tym przekaźnikiem, bo świece i przekaźnik dobre.

Opublikowano

W każdym 1Z jest coś takiego?? :redface:

Opublikowano
A gdzie znalęźć coś co steruje tym przekaźnikiem, bo świece i przekaźnik dobre.

A dochodzi Ci prąd do przekaźnika?

zrób mostek i będziesz wiedział, jak zaświecą to przekaźnik a jak nie to gdzieś jest przerwa..

Opublikowano
W każdym 1Z jest coś takiego?? :redface:

jak masz klimatronika to masz i swiece na plynie, a jak nie masz klimatronika to nie wiem, ale chyba nie ma swiec, najlepeij zajerzec i stwierdzic kto ma diesla bez klimatrnonika

Opublikowano
  • Autor

To klimatronik włącza i steruje grzaniem tych świec???

Czy można je wykręcić bez spuszczania płynu?i sprawdzić na akumulatorze?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.