Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przejściówka aux na usb


Krystian Pizoń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem niedawno audi i w podłokietniku mam wejście aux. czy po podłaczeniu takiej przejściówki/adaptera bede mógł sluchac muzyki z pendriva? jaka bedzie jakość i czy bede mógł przełączać piosenki przyciskiem w radiu?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5777219612&reco_id=8bca431e-d418-11e5-b306-02dc9f0d2bc7&ars_rule_id=201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie będzie to w ogóle działać

Ja zakupiłem taki kabelek i nie własnie nie działa. A dlaczego nie działa? To jak to gniazdo działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na 100% pewien, ale aby można było korzystac z pendriva konieczne są protokoły typu USB data transfer protocol i prawdopodobnie pare innych. Nie ma takiej możliwości żeby poszły po złączu typu AUX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanie odnosnie pendrive

Mialem dzialal pod mmi 2g nagle padl nie dziala nawet na lapku mu formata zrobic nie moge zdarza sie

Kupilem nowego na lapku dziala bez problemu farmatuje sie moge wgrac zgrac muzyczke w interfejsie audi juz nie dziala wyskakuje napis Twoj sprzet moze byc nie podlaczony poprawnie lub byc nie obslugiwalny....

Moje pytanie co jest tego przyczyna jesli pendrive to czy trzeba kupic jakis specjalny o konkretnych parametrach??

Z gory dziekowka za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanie odnosnie pendrive

Mialem dzialal pod mmi 2g nagle padl nie dziala nawet na lapku mu formata zrobic nie moge zdarza sie

Kupilem nowego na lapku dziala bez problemu farmatuje sie moge wgrac zgrac muzyczke w interfejsie audi juz nie dziala wyskakuje napis Twoj sprzet moze byc nie podlaczony poprawnie lub byc nie obslugiwalny....

Moje pytanie co jest tego przyczyna jesli pendrive to czy trzeba kupic jakis specjalny o konkretnych parametrach??

Z gory dziekowka za podpowiedzi

Format pendrive na fat32 i ruszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do gniazda jack w podłokietniku podłączyłem mp3 a na radiu wybrałem AUX. Nie działa ? podobnie jest gdy do gniazda SD włoże kartę i wybiorę SD. Gdzie jest problem? Czy muszę coś odblokować lub ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sd sformatowane w FAT32? z NTFS nie będzie działało

a AUX z reguły ma dość niski poziom głośności, ustaw głośność w mp3jce na max i podkręć radio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...