Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Do więzienia za korzystanie z GPS?


Wihajster

Rekomendowane odpowiedzi

ze niby wymontuja na drodze rns-a? :cool1: albo system multimedialny z A6 C6 czy A4 B8 :polew:

mialem to samo pisac, ciekaw jestem jak mi beda rns-a wymontowywac:P

ale o tyle luz ze jak zatrzymaja mozna:

1. zmienic na muze i wmawiac ze to takie duze radio

2. wyciagnac plytke i schowac;) i mowic ze uzywa sie jako odtwarzacza mp3 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedały :angry:,Straż Miejska pedały :angry:,Policja pedały :angry: i w ASO pedały :angry:,z tymi ich cenami za ori mapę :angry:,do qurwy nędzy :wallbash:,przecież jak skasowali za navi tyle kasy (kilkanaście tysi),to te płyty powinny być za free na wieczność :kwasny:

PEDAŁY

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak to jest zp rzepisem odnosnie oprogramowania np windowsow ktory stanowi iż:

Jesli nie wykozystujemy windozy do celow zarobkowych nie lamiemy prawa (Tak podobno mowi polskie prawo) - pomijam licencje oczywiscie w tej chwili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma zainstalowanego tomtoma na tel, ciekawy jestem czy nasi policjanci będą wiedzieli jak go uruchomić i sprawdzić nr. seryjny produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma zainstalowanego tomtoma na tel, ciekawy jestem czy nasi policjanci będą wiedzieli jak go uruchomić i sprawdzić nr. seryjny produktu.

No panowie nie robcie z naszych policjantów niedouczonych imbecyli ktorzy zostali dopiero oderwani od pługa.

Czesc u=nie mowie ze wszyscy ale czesc napewno costam wie :) i sadze ze nie bedzie to wiekszy problem dla policjanta. z drugiej strony jak beda sprawdzac to sadze ze beda sprawdzac TYLKO i wylacznie mobilne GPS czyli takie na przyssawkach do szyb. Czyli zadnego pilowania RNS czy sprawdzania tel kom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma zainstalowanego tomtoma na tel, ciekawy jestem czy nasi policjanci będą wiedzieli jak go uruchomić i sprawdzić nr. seryjny produktu.

No panowie nie robcie z naszych policjantów niedouczonych imbecyli ktorzy zostali dopiero oderwani od pługa.

Ja tu w rzadnym wypadku nie chce nikogo obrażać, chodzi mi o to że przepis jest idiotyczny.

Jak producenci map chcą zmniejszyć piractwo, to niech lepiej zabezpieczają swój produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...