Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podczas rozmowy przez bluetooth cicho słychać rozmówcę


Leszek Odrzywolski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie jak w temacie, podczas rozmowy przez zestaw bluetooth cicho słychać rozmówcę. Mikrofon, książka telefoniczna wszystko działa według mnie, zestaw jest oryginalny, montowany przez audi podczas produkcji auta (nie dokładany). W telefonie jest podgłosnione na maxa, w radiu na maxa (11 vol) i dalej cicho slychać. Jest jakaś szansa żeby lepiej było słychać? co można zrobić? zestaw dość fajnie działa oprócz tego wlasnie jednego mankamentu. jakieś pomysły?

z góry dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za podpowiedź przy najbliższej okazji to postaram się sprawdzić, czy ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?


Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły jak to ustawić, zmienić zakres głośności? Może jakoś przez ustawienia radia da się to ogarnąć? a może ktoś z okolic Poznania ma vag com i ma pojęcie jak to zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W adaptacjach jest mozliwosc ustawienia glosnosci domyślnej ale niestety nic to nie daje. Vcds nic nie zrobi. Mam ten sam problem moze ktos pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W adaptacjach jest mozliwosc ustawienia glosnosci domyślnej ale niestety nic to nie daje. Vcds nic nie zrobi. Mam ten sam problem moze ktos pomoże?

jak to nie daje?? u mnie dało i u kumpla w a3 też to robiliśmy i wszystko było ok.

Jeszcze można spróbować podczas rozmowy przyciskiem VOL+ na telefonie - tak podgłaśniam rozmowy w Kia Soul

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...