Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 Air Ride :)


Ishkez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, długo sie zbierałem, zeby tutaj napisac temat ze wzgledu na to, ze ciągle cos sie działo przy aucie :)
Jest to moje pierwsze auto, dlatego jaram sie wszystkim, co tylko przy nim nowego zrobie :P
Moje audi:
95r
1,8 adr
climatronic
air ride na gwincie fk, poduchach 3 bałwankowych rubena, zaworach 1/4 cala, sterowanie przód/tył, dwie butle, viair 380C
4 el szyby
el składanie lusterka
Zrobione usa( zarówki dwuwłókowe)
)

felgi 17 8,5j :)
Co do planów, jest ich jeszcze bardzo, bardzo dużo :)
Dokładniej:
Nowe koło, jaram sie niesamowicie stylingiem 132 w wymiarach 19x9j, i 19x10j
Zespolenie przedniego,tylnego zderzaka, no chyba, ze dorwe body od s4 w dobrej kasie( ale to jest akurat najmniejszy priorytet)
Zabudowa bagażnika pod powietrze ( W obecnej chwili mam wszystko poprostu włożone do bagaznika :banan: , brak czasu na to hah :))
zrobienie przednich lamp ( niestety kupiłem ją już na tym giełdowym czyms, ale mam co do nich plan, wiec zostają, wiec nie hejtujcie odrazu za nie, bo obiecuje, ze jak je zrobie już, to bedą wygladać obłędnie :P)
To chyba na tyle, pewnie zapomnialem o połowie, wiec bede uzupełniał temat w razie nowości :)
iUUjB4R.jpg
7ImpOug.jpg
vmRGOXD.jpg

Oraz zdjecie audi na starym zawieszeniu sportowym+sprezyny H&R :)
ZWdl62W.jpg

Edytowane przez Ishkez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego 17"? jakieś szerokie ranty?

lampy teraz jak poszukasz to wyrwiesz w dobrej cenie ;)

masakra jak leży ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli znalazłbym w dobrej kasie od polifta, to pewnie bym przyjał :)
A 17" są dlatego, ze z nimi już kupiłem :) Ale tak pisałem wyżej, poluje na stylingi 132 19-nastki 9j przód i 10j tył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

air ride.Lubie to!

na tym starym sport zawieszeniu to chyba nie ta kategoria wagowa była,strasznie wysoko nawet jak 1ba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym miejscu, gdzie stała jest strasznie nierówno, wiec moze dlatego tak stała :P Nie pamietam teraz jakie amortyzatory były, a nie chce mi sie isc specjalnie do garażu, ale były sprezyny h&r czerwone; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych stylingach siądzie elegancko aczwórka :D z hukiem widzę zaczynasz przygodę z audi - airride leży jak należy, powodzenia w modzeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczytalem w necie ze Żadne zestawy air-RIDE nie posiadają atestów i homologacji na drogi publiczne. wiec jak to jest ? nie przejdzie to przegladu i nie da rady jezdzic ?

Edytowane przez hunter91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw dużo dałeś za air ride?

Wysłane z mojego HTC Desire 820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od gratów na jakich robisz :) wiec kazdy air bedzie sie różnił kosztami :P Moge Ci zdradzić, ze wyszlo mnie taniej , niż jakbym zamawiał u kogoś gotowca :) A przyjemnosc z tego, ze zrobiłem wszystko sam jest ogromna.

Edytowane przez Ishkez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, tak, ten próg jest za***iście wysoki;)) ale da sie spokojnie przez niego przejechać, tylko muszę podnosić go wyżej niż normalnie sobie jeżdzę ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy wszystko od tego, czy jade sobie na spokojnie, czy slow/low :P Co do wysokosci, to zależy jak masz skrecone okucia na gwincie :P Moge zrobić zdjecia na poszczegolnych barach jak chcesz :) ale tak jak mówie, wszystko zalezy od tego jak masz skrecone okucia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...