Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zużycie elemetnów plastikowych, wytarcia a przebieg samochodu


GregoryFx

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze, że Tobie pasuje. Bezawaryjności i do zobaczenia na drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wazne ,ze tobie sie podoba,oby ci sluzylo jak najdluzej :)

bedziesz wymienial jakies elemety wnetrza,celuj z b7,sa trwalsze jakosciowo..

Edytowane przez Piotrek81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przycisków i ich wytarcia ;-) to mojej Żonie wystarczyło 5000km, kremami i paznokaciami załatwiła dobrze wyglądający klimatronik ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w przypadku tych aut nie ma zwiazku pomiędzy stanem plastyków a przebiegiem. Nie ma co wierzyć w mity o wielkiej jakości skoro wnętrze wykonane jest z tandetnego plastyku, pokrytego nie żadną farbka, ale czymś w rodzaju nieco przyschnietej plasteliny. Wystarczy raz nieopatrznie dotknąć paznokciem i zdrapane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeli jest ktoś zainteresowany to mogę wrzucić kilka zdjęć zużycia mojej b6 która ma obecnie 330000 km . auto jeździ po Włoszech gdzie latem temperatura przekracza 35 stopni a zimą schodzi sporo poniżej 0. Wnętrze jest w kiepskim stanie i dopiero będę sie brał za wymiane elementów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeli jest ktoś zainteresowany to mogę wrzucić kilka zdjęć zużycia mojej b6 która ma obecnie 330000 km . auto jeździ po Włoszech gdzie latem temperatura przekracza 35 stopni a zimą schodzi sporo poniżej 0. Wnętrze jest w kiepskim stanie i dopiero będę sie brał za wymiane elementów

Witam! Wybrałeś bardzo fajne auto z silnikiem o już dopracowanej konstrukcji ,nieskomplikowanej budowie.Sinik (tłok-cylinder) ,jak wszystkie z grupy VAG nie jest spasowany ciasno,i może brać nawet 0,5 L oleju 10w40 na 1000 km,ale to nie problem.Ten silnik,nie jest drogi w utrzymaniu,i każdy mechanik go zna,w razie jakichś pytań,i nie będzie gdybania.Silnik słaby? To bzdura,a bierze się stąd,że u nas jest mało tych aut,a dlatego,że są tam w Niemczech np, dobre,i o wystarczającej dynamice.Dokup sobie koniecznie auto mapę,żebyś się zbytnio nie rozpędzał,bo nie sztuka jest "grzać "stówą,tam gdzie trzeba zwolnić,a tak jest niemal co krok."Lać benzynę i jeździć" ! Mam takie samo auto,i tylko środkowy tłumik już bym chętnie wymienił na nowy,ale trudno dostać.Teraz już wiesz,dlaczego tak mało jest materiału na forum o tym silniku 1,6 ALZ. Nie psuje się po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...