Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] pomoc w wyborze, 18stki nie za duże ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawiam się nad kupnem felg 18 cali,nie wiem czy nie będą za duże

Opublikowano

nie będą

Opublikowano

18' do B7 będą w sam raz :good:

Opublikowano
  • Autor

jak mogę dodać zdjęcie?

Opublikowano
  • Autor

dzięki

Opublikowano

18" w B7 za duże ? Zastanów się nad 19" bo 18" to minimum do B7 :naughty:

Opublikowano

18'? 19'?

Co z wyglądu, jak jeździ się na takich felach tragicznie.. To nie na nasze drogi :naughty:

Na 17' już jest kiepsko, co dopiero na 19...

16 są w sam raz (wygląd zdecydowanie gorszy od 17,18,19, ale komfort bajka) :good:

Opublikowano

18 do B7 to takie minimum a jak zalozysz ladne 19 to bedzie malina :wink4:

Opublikowano

Na 17' już jest kiepsko, co dopiero na 19...

na 17" kiepsko :cool1:,a co ty,masz hemorojdy,czy co :gwizdanie:

Opublikowano

ile jeszcze takich samych tematów powstanie :wallbash:

Opublikowano

ile jeszcze takich samych tematów powstanie :wallbash:

miliard ;]

Opublikowano

na 17" kiepsko :cool1:,a co ty,masz hemorojdy,czy co :gwizdanie

Cenię sobie wygląd auta (bardzo), ale nie tak bardzo jak komfort :) A drogi wiadomo jakie są...

Opublikowano

Wszyscy pieprza o drogach ,. juz mnie to zaczyna wku.....iac, zalóż 16" , bedziesz mial komfort i h.....wy wygląd

Opublikowano

Wszyscy pieprza o drogach ,. juz mnie to zaczyna wku.....iac

Gdyby nie było problemu to nikt by nie "pieprzył", jak to napisałeś :naughty:

zalóż 16" , bedziesz mial komfort i h.....wy wygląd

Ha.. :notworthy: I tak właśnie zrobiłem na zimę ;)

:evil:

Opublikowano

Na lato mam 17'', na zimę 15''. Całe lato chodziłem z bananem, jak fajnie auto wygląda... A całą zimę będę chodził z bananem jak wygodne jest auto :tongue4:

Opublikowano

zalóż 16" , bedziesz mial komfort i h.....wy wygląd

Ha.. :notworthy: I tak właśnie zrobiłem na zimę ;)

:evil:

Ale na lato to minimum 18" bo szkoda szpecić B7 malutkimi alu. A i nie mówcie o drogach i komforcie bo sam jeżdzę na 17" i nie jest źle. W B6 będę miał 18" albo i 19" :naughty:

Opublikowano

ja wlsnie zakupilem 18" w sumie to ladnie wygladaja i sa w miare komfortowe,19" do B7 to dopiero wyglada,masywna buda az sie prosi.

Nawet sie nie zastanawiaj 18"minimum!!!

a tak wygladaja

e8cb3856f7736637med.jpg

Opublikowano

Dobrze że wkleiłeś zdjęcie. Na nim widać że 18" to minimum i nawet one nie wyglądają na duże przy masywnej budzie B7. A co dopiero jak założycie 16" :polew:

Opublikowano

16 to pomyłka :decayed:..dobre na zime . :tongue4:

Na lato to śmigać na 18 :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.