Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny przypadek/paliwo jest/auto nie pali. Gdy wleje do pelna jest dobrze.


wojciechlowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszego dnia mialem problem z odpaleniem. KIlka sekund krecilem zeby odpalil.
Nastepnego dnia przejechalem 14 km i przez ten czas przerywal i gdy dodawalem gazu to zastanawial sie czy przyśpieszyć, czy tez nie.
Wkoncu zgasl na miescie, znajomy mnie ściagnal do warsztatu. Na komputerze błedów BRAK.
Na wskaźniku paliwa ponad polowa. A Auto nie chce palić. Jakis czas minął, włączył znow zaplon i wskaznik pokazywał, ze nie ma paliwa wiec Mechanik zalal filtr paliwa ropą i wlal ze 4L do zbiornika i odpalił.
Po czym pojechałem na stacje zatankować do pełna, lecz weszło tylko 20L. WIec jak to mozliwe, ze wczesniej brakło paliwa ??? SKoro do zbiornika wchodzi 70L, takze zanim zatankowalem bylo 50L
A4 B6 1.9 130km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząć od źródła czyli zajrzeć do zbiornika i sprawdzić połączenia i szczerość, na 95% tam tkwi przyczyna :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zajrzeć do zbiornika? Pod tylna kanapa są dwa dekle. Po ich odkreceniu widać tylko zabudowany zbiornik.

Dziś znów miałem tak samo. Tracił na mocy i kiedy wlalem do pełna czyli 20 litrów to było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włączasz stacyjkę to słychać przez chwilę pracę elektrycznej pompki paliwa w zbiorniku ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ale już problem z pompka rozwiązany. Wiec żeby się do tego dostać trzeba cały środek wyjąć z bagażnika. Natomiast mój problem polegał na tym, że nie było bezpiecznika nr28 od pompki. Dodam jeszcze że wcześniej wszystko było dobrze z samochodem. Chyba że ktoś mi wyjął bezpiecznik? Ale po co?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz sedana to trzeci dekiel jest w bagażniku przy oparciu tylnej kanapy, po prawej stronie. Tam jest dojście do pompy paliwa w zbiorniku.

Edit

O juz rozwiązane :) to nie było tematu :)

Edytowane przez Ralen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...