Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Czy ktos ma xenon w lampach Depo??


lukasz2223

Rekomendowane odpowiedzi

Kowi dobrze mowi. masz soczewke pod D2S ale nie gniazdo. te chinskie HIDy maja zarnik przystosowany pod mocowanie H7. a zarniki Philipsa pod Gniazdo D2S a nie H7. takze muusisz dokupic pierscien/ przejsciowke za H7 na D2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super bardzo łądnie wytłumaczyłes.Powiedz mi tylko gdzie moge dorwac taki pierscien? Gdzie go szukac w ogóle.Słyszałem ze wszystko kupujecie w Aso a nie mam pojęcia czy w moim miescie jest takie cós nawet...mieszkam w k-linie.A czy jak zastosuje ten pierscien to czy nie zmienia sie parametry swiatła? jest strasznie słabe,i chciałbym poprawic to wsadzając zarnik lepszej firmy,moze będzie mocniej swiecił,i nie chodzi mi o barwe inna tylko o to zebym widział moje swiatlo przede mna .Jak narazie jak stoje na swiatłach to bardziej widze przede mna swiatła zwykłego golfa 2 niz moje xenony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy tak nie masz homologacji na te reflektory co byś tam nie włożył :gwizdanie: reflektor musi mieć oznaczenia D2S zeby miał homologacje na Xenony :gwizdanie: ja myśle że szkoda zachodu w zakładanie przejsciówek typu H7->D2S po to tylko zeby wstawić sobie żarnik orginalny moze sie tez okazać że przetwornica hińska bedzie do bani jako przetwornik prądu dla orginalnego żarnika ( tu sie moge mylić) wiec albo zainwestuj w nowe HIDY albo skołuj inne zarniki pod H7 na próbe i sprawdź czy lepiej ci świecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie tez okazać że przetwornica hińska bedzie do bani jako przetwornik prądu dla orginalnego żarnika ( tu sie moge mylić)

oczywiscie ze bedzie do bani. musisz miec albo HIDy "lepsze" ( z tym ze chinszczyzny sie nie testuje nawet) albo przetwornice Koito lub Valeo i wtedy ori zarnik - Philips, Osram

Słyszałem ze wszystko kupujecie w Aso a nie mam pojęcia czy w moim miescie jest takie cós nawet

a ASO kolego to nic innego jak Autoryzowana Stacja Obsługi czyli serwis Audi.

Euro-Centrum-Tadeusz

ul. Gnieźnieńska 43a

75-737 Koszalin

tel. 094 342 42 36 (serwis)

fax 094 342 32 36

e-mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie tez okazać że przetwornica hińska bedzie do bani jako przetwornik prądu dla orginalnego żarnika ( tu sie moge mylić)

oczywiscie ze bedzie do bani. musisz miec albo HIDy "lepsze" ( z tym ze chinszczyzny sie nie testuje nawet) albo przetwornice Koito lub Valeo i wtedy ori zarnik - Philips, Osram

dokładnie

I pamietaj że to są koszta bo 1 przetwornica koito czy valeo jest w cenach tyle co zestaw HID a do tych przetwornic jeszcze dolicz sobie 2 zarniki :gwizdanie: ale to i tak nie ma sensu bo reflektor masz pod h7 wiec o homologacji też mozesz zapomnieć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy tak nie masz homologacji na te reflektory co byś tam nie włożył :gwizdanie: reflektor musi mieć oznaczenia D2S zeby miał homologacje na Xenony

Pisze od samego początku,że na lampach mam OZNACZENIE D2S przy soczewce i H7 przy długich wiec jest po xenon tak ???? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soczewka jest pod ksenon u Ciebie. tylko gniazdo jest do H7 przystosowane. tazke albo zmienisz gniazdo albo pierscien dystansujacy dokupisz. pytaj na allegro u typkow z zarnikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż zobacze jutro u siebie czy u mnie pisze D2S nawet jesli to i tak mi sie zdaje że homologacji nie ma na Xenon :mysli: ale niechce sie nawet kłócić bo tu pewnosci nie mam :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy to podajcie link jaki polecacie zestaw xenonoe do lamp depo niedzielonych,bo duzo pisze ale bez konkretow.

Zaznacze ze najlepiej taki zestaw juz przez kokos przetestowany gdzie niewystepuja szumy i takie inne zaklucenia

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze masz na obudowie d2s to nie znaczy ze masz soczewke na d2s

spr czy masz soczewke d2s i wtedy bedziesz pewny

tak samo przy valeo masz d2s h7 a na kazdej z nich jest napisane na obudowie d2s xenon

a wystepuja dwa rodzaje h7 h7 i d2s h7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy soczewce mam d2s a przy długich h7 wiec jest jak byc powinno,załatwiłem juz same soczewki hella i chyba zdecyduje sie na wymiane samych soczewek depo na hella,podobno pasuje bez przeróbek.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 19:21_________________________________________________

koledzy to podajcie link jaki polecacie zestaw xenonoe do lamp depo niedzielonych,bo duzo pisze ale bez konkretow.

Zaznacze ze najlepiej taki zestaw juz przez kokos przetestowany gdzie niewystepuja szumy i takie inne zaklucenia

dzieki

Zalezy ile chcesz wydac pieniedzy im tanszy zestaw tym gorszy...a tak naprawde to z hidow tylko metoda prob i bledow ,moze lezec 10 przetwornic i 3 beda idealne a reszta 7 bedzie zakłocała np radio,jezeli antena nie jest idealna itp...dluga historia ale wpisz w google jaki zestaw i poczytaj co ludzie pisza...jedno wiem,jako posiadacz dosc dobrego hid -nigdy wiecej hid :):hi: ps naleze do tych bardziej praktycznych niz lansujacych sie.roznica w swietle ogromna,.......ori xenon to ori pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...