Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Concert i bluetooth (łączy się, ale nic nie słychać)


pawellike87

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. To generalne mój pierwszy post na tym forum. Kupiłem wczoraj B6 Avant z oryginalnym radiem Concert oraz nawigacją strzałkową w zegarach. Jednak jak się okazało, nie mam tej centralki w bagażniku bo ktoś wyjął, więc navi się nie uruchamia. Audi posiada także wielofunkcyjną kierownicę i oryginalny uchwyt na NOKIA 6310i. Gdzieś wyczytałem na tym forum, że auto w takiej konfiguracji powinno mieć bluetooth. No i ma. Telefon się połączył z autem, na radio wyskoczył komunikat PHONE. No ale, gdy gdzieś próbuję zadzwonić, to jest cisza. W głośnikach nic nie słychać. To samo gdy chcę muzykę włączyć przez bluetooth. Cisza. W czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To samo gdy chcę muzykę włączyć przez bluetooth. Cisza. W czym problem?

W tym że muzyki nie puścisz i tyle.


Kupiłem wczoraj B6 Avant z oryginalnym radiem Concert oraz nawigacją strzałkową w zegarach. Jednak jak się okazało, nie mam tej centralki w bagażniku bo ktoś wyjął, więc navi się nie uruchamia

A pytanie brzmi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo gdy chcę muzykę włączyć przez bluetooth. Cisza. W czym problem?

W tym że muzyki nie puścisz i tyle.

Kupiłem wczoraj B6 Avant z oryginalnym radiem Concert oraz nawigacją strzałkową w zegarach. Jednak jak się okazało, nie mam tej centralki w bagażniku bo ktoś wyjął, więc navi się nie uruchamia

A pytanie brzmi ???

Nie pomogłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie.

Podpowiedziałem że muza nie pójdzie przez ori Bluetooth Audi i kropka.

A to że nie masz napędu navi w bagażniku to współczuję.

Tylko jak ci w tym problemie pomóc skoro brak pytania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę radio automatycznie się wycisza jak wykonujesz połączenie,nie prześlesz muzyki i nic innego w przypadku tego radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie.

Podpowiedziałem że muza nie pójdzie przez ori Bluetooth Audi i kropka.

A to że nie masz napędu navi w bagażniku to współczuję.

Tylko jak ci w tym problemie pomóc skoro brak pytania ?

Po pierwsze: Nie powiedziałeś dlaczego muzyka nie pójdzie przez BT.

Po drugie: Gdy telefon połączony przez BT i zaczynam wykonywać połączenie, to muzyka się wycisza, jednak jest głucho... Nawet jak ktoś do mnie dzwoni.

Po trzecie: To, że napisałem iż nie mam centralki navi, to tylko w celach informacyjnych, ponieważ myślałem że to może mieć jakiś wpływ na połączenie BT z navi i telefonem. Więc żadnego pytanie nie zadawałem, bo po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze: Nie powiedziałeś dlaczego muzyka nie pójdzie przez BT.

Bo nie pojdzie muzyka po bt i koniec i kropka :decayed:


Po drugie: Gdy telefon połączony przez BT i zaczynam wykonywać połączenie, to muzyka się wycisza, jednak jest głucho... Nawet jak ktoś do mnie dzwoni.

Sparuj inny telefon, moze masz "niekompatybilny".

A moze BT jest zepsuty, moze namieszane w instalacji.


Po trzecie: To, że napisałem iż nie mam centralki navi, to tylko w celach informacyjnych, ponieważ myślałem że to może mieć jakiś wpływ na połączenie BT z navi i telefonem. Więc żadnego pytanie nie zadawałem, bo po co.

A moze to jest powodem....

Ogolnie to dziwnie zadajesz pytanie i oczekujesz dziwnych odpowiedzi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Nie powiedziałeś dlaczego muzyka nie pójdzie przez BT.

Bo nie pojdzie muzyka po bt i koniec i kropka :decayed:

Po drugie: Gdy telefon połączony przez BT i zaczynam wykonywać połączenie, to muzyka się wycisza, jednak jest głucho... Nawet jak ktoś do mnie dzwoni.

Sparuj inny telefon, moze masz "niekompatybilny".

A moze BT jest zepsuty, moze namieszane w instalacji.

Po trzecie: To, że napisałem iż nie mam centralki navi, to tylko w celach informacyjnych, ponieważ myślałem że to może mieć jakiś wpływ na połączenie BT z navi i telefonem. Więc żadnego pytanie nie zadawałem, bo po co.

A moze to jest powodem....

Ogolnie to dziwnie zadajesz pytanie i oczekujesz dziwnych odpowiedzi... :)

Dziwnie zadaję pytania? Hm...pomyślmy. Najpierw podałem jak najwięcej informacji, aby później nikt nie pytał o to i tamto. Ale jednak widzę, że nie wszyscy potrafią czytać ze zrozumieniem. Nie chcę nikogo obrażać, bo nie potrzebne mi to jest żeby nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra a zaczynajac tak od najprostszej formy jak zaczniesz dzwonic .. zobacz pokrętłem volume czy nie masz wyciszonego BT.. poprostu krec w prawo w trakcei dzwonienia po BT.. nie pamiętam czy to się resetuje co kazde uruchomienie auta i dzwiek wraca na jakieś seryjne ustawienie ale jesli nie to moze ktos kiedyś ściszył i tak zostało ;)

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą patrzyłem i opcja Volume jest na max. W telefonie też poglosilem na max Bluetooth (da się w telefonie) więc już nie wiem co i jak :)

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz spróbuj inny telefon, pozneij fotel pasazera do góry zagladasz do skrzynki, sprawdz wtyke conectorem..

masz vcds ?? albo inny vag zeby sprawdzic błedy w 77-telephone??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze: Nie powiedziałeś dlaczego muzyka nie pójdzie przez BT.

Dlaczego ???

A tu juz musisz nabazgrać maila do producenta modułu BT montowanego w Audi i zapytać ich o to.

Proponuję dać im małą zjebkę :decayed: za to.

Tu na forum dowiesz się jedynie że nie pójdzie muza i kropka.

Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takiej odpowiedzi potrzebowałem[emoji14]

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w sumie podobny problem z dołożonym bluetoothem. Powiedz proszę czy po podłączeniu telefonu masz piknięcie informując o sparowaniu i czy kiedy ktoś dzwoni słychać dzwonek telefonu w głośnikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikniecia po sparowaniu nie ma, ale radio się wycisza a na radio wyświetla się: PHONE. A gdy ja gdzieś dzwonię albo ktoś dzwoni do mnie to radio też się wycisza lecz nic nie słychać.... :(

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie jest jeszcze ciekawszy temat, jak dam głośność telefonu na maksa to rozmówcę z dużymi szumami słychać, natomiast mikrofon w lampce nie niesie głosu. Z przy podawaniu poleceń głosowych mikrofon nagle działa, auto reaguje na komendy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie BT już nadwyrężony podmień na inny i sprawdz..


Pikniecia po sparowaniu nie ma, ale radio się wycisza a na radio wyświetla się: PHONE. A gdy ja gdzieś dzwonię albo ktoś dzwoni do mnie to radio też się wycisza lecz nic nie słychać.... :(

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

a to moze tak po chłopsku sprawdź.. piny dające dzwiek.. wez jakikolwiek działajacy głosnik.. i podłącz bezpośrednio..

nie wiem co prawda jak tam śmiga komunikacja bo nie pamiętam już.. a ja podłaczałem się pod kable telefonu bedącego w podłokietniuku wiec trochę inaczej ale walcz Pan walcz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczął nagle działać mikrofon auta (tutaj podejrzewam mój telefon na WP8.1, że robił cyrki ze starym modułem D), w głośnikach rozmówcę też już słychać, ale mam wrażenie, że po podkręceniu głośności na maks powinno być głośniej, poziom głośności wygląda tak jakby był gdzieś na połowę skali. W dodatku słychać zakłócenia, jakby przesłuchy z zasilania albo transmisji bluetooth. W weekend spróbuję przeryć wiązkę multimetrem, może coś ciekawego znajdę, w każdym razie wiązkę wykorzystałem istniejącą z autotelefonu cullman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dokladnie jak ja z cullmana i wlasnie tam najczesciej mialem problem z wtyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączając się do wątku jak również posiadam kierownicę wielofunkcyjną w mojej B7 posiadam zestaw głośnio mówiący do Noki 6230 i też nie potrafię sparować mojego samsunga s4. Pytanie czy za nowy telefon czy nie posiadam BT jak to można łatwo sprawdzić ?

dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...