Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Dziwne odgłosy z deski rozdzielczej


futro75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam taki problem z moim dyliżansem, jak zagrzeje mi się silnik to dochodzą mnie dziwne odgłosy z tyłu zegarów na desce rozdzielczej.Te odgłosy to tak, jakby się coś odpowietrzało czy coś takiego.

Czy ktoś się spotkał z takim problemem?

Dzięki pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj nie wiem czy o to chodzi, bo świeżo co zakupiłem autko , a tu takie cudeńka się dzieją?

A dzieje się to tylko jak jadę,a jak stoję to jest wszystko w porządku. Więc mnie to bardzo dziwi...

Tym bardziej ,że klima była sprawdzana,ale tylko na okoliczność szczelności.

A kropo co te nastawniki mają za zadanie /może to głupie pytanko,ale nie wiem...../

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kropo co te nastawniki mają za zadanie /może to głupie pytanko,ale nie wiem...../

regulacja przeplywem powietrza przez nagrzewnice, oraz parownik klimatyzacji. poniewaz uklad ogrzewania i klimatyzacji jest sterowany elektronicznie - serwomechanizmami, wydaje rozne dzwieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam podobny problem. U mnie od strony deski rozdzielczej słychać tak jakby przelewała się jakaś ciecz. Dźwięk taki pojawia się jak ruszam i dodaję gazu.

Czy wie ktoś co to może być i jak się tego pozbyć??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam taki problem z moim dyliżansem, jak zagrzeje mi się silnik to dochodzą mnie dziwne odgłosy z tyłu zegarów na desce rozdzielczej.Te odgłosy to tak, jakby się coś odpowietrzało czy coś takiego.

Czy ktoś się spotkał z takim problemem?

Dzięki pozdrawiam!

Jeżeli to jest coś w rodzaju syczenia to nie jest to wina układu klimatyzacji tylko układu wspomagania kierownicy. Zobacz czy jak przekręcisz kierownicą to syk cichnie. Jeżeli tak to albo płyn do wymiany albo pompa. Ja mam ten sam problem, dziwny syk spod zegarów. Na początku też myślałem, że to klima ale syk jest też gdy klima nie działa. Zamówiłem już pompę i będę wymieniał. Jeżeli masz ten sam problem to dam znać czy pomogło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grzegorz76 to daj znać,bo te dzwięki są naprawde wkurzające.

Pozdrawiam!!!

Zobacz to... - http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t46388.0.html;highlight=syk+spod - czy to mniej więcej to samo co u Ciebie? Takie dziwne syczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie,że z układem wspomagania jest wszystko ok. No i obejrzałem Twój filmik i takiego syczenia nie mam. A odgłosy dochodzą za zegarami,a nie jak u Ciebie z dołu. Być może faktycznie będzie chodziło,to o te serwomechanizmy od klimy tak jak to pisał Musashi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem pompę ale to nic nie dało... Tzn dało to, że działa wspomaganie w miarę porządnie ale za to doszło wycie z maglownicy. Widać tamta pompa była zdechła i nie dawała ciśnienia a teraz na nowej pompie jest duże ciśnienie i zaczęło wyć. Niedługo biorę się za regenerację maglownicy. Pozdrawiam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...