Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrne Audi A4 B6 By_Piasek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich!

Chciałbym wam przedstawić moje Audi! Jest to już moje trzecie auto.

Audi A4 B6

Rok. 2003

Pojemność : 1.9 TDI

KM : 131 KM

Oznaczenie silnika : AWX

Kod Lakieru : LY7W

Przebieg obecnie :264 tyś

Wyposażenie auta to:

* climatronik

*ele lusterka (składane ele)

*podgrzewane lustra

*ele fotele (odcinek lędźwiowy) (pół skóra alcantara)

*4x ele szyby

*pełen FIS

*multifunkcyjna kierownica

*xenon 6k

*autoalarm

*otwieranie i domykanie szyb z pilota

* radio Symphony ii z budowana zmieniarka na 6 płyt CD

*podgrzewane spryskiwacze przednie

*ABS

*ESP

*podłokietnik przód (podświetlany), podłokietnik tył

*przyciemnione wszystkie szyby 70%

*pakiet chrom

Plany!!!

# koła 18"(Yep)

# założenie podświetlania nóg! (Yep)

# czarne wnętrza lamp (Yep)

# oklejanie dekorow (black piano lub carbonem)

# odnowa climatronika (Yep)

# założenie zmieniarki cyfrowej

# obniżone zawieszenie (s-line albo gwint) (Yep)

# oświetlenie wnętrza LED (Yep)

# halogeny oklejone żółta folia(Yep)

# dokładka cupra

# zmiana wyłącznika światłe (Yep )

# listy drzwi s-line

# malowanie chromowanych listw w zderzaku i grilu(Yep)

Jak wam się podoba? Co można jeszcze zmienić? Poprawić. Wszystkie sugestie mile widziane. Pozdrawiam.

Kilka zdj obecnego wyglądu :

aabd3cb6965350ea786c3854cad5b888.jpg

639152b2406838f824af2213327452c4.jpg

d0b132041894f6693de980019c9b1da6.jpg

20.02.2016

Przy okazji wpadł też nowy przełącznik bo stary już był okropny!

9fa947be460d25111f6f4ff94eea67a6.jpg

10.03.2016

Podświetlanie przestrzeni nóg działa!

7d497af0ce1b3d63e431a34930cad9a2.jpgda25deb4d16a00d7331490a438cb3f79.jpg

16.03.2016

Halogeny oklejone żółta folia :)

109e691c72c8e39fc418283302539eb3.jpg

b395e61a603b1e9e52f87c9d7e4a6417.jpg527b314216953132e40d64279a2cafa7.jpg

24.03.2016

Oświetlenie LED założone! Oto efekty

c229bdaf45ef5ceb41496643ca8da51c.jpg9b8e1d4bbaf9010771483d00db4cad76.jpgd1d1f55372fc13aaca3802553d456f78.jpg

30.03.2015

Wymiana całego zawieszenia!

01.04.2015

Zmiana amortyzatorow z 1BA na 1BE oraz montaż kół 18"

afedc44282654a133a9868a05fffe29d.jpg3689438c43577b1ec47fa14f94fe0d13.jpgbc1d0bc7381475b2a73921164f49bfb6.jpg

05.04.2016

Regeneracja climatronika oraz reszty plastików oto efekty

8bf829e30176e2d6dfa61b5a68962d0d.jpg9c848493ce712ea37440fae32ef09f10.jpgaf1f90106c714e47d767428055485f75.jpgb6aebf10868fba9f9b0622c3a73607ca.jpg

06.04.2016

Odświeżone kratki grill i chromy na czarno :)f6c67eba658c0b2dea1fee94607766e0.jpg

23.04.2016

Regeneracja całego tunelu (wyszło bardzo ładnie)

f94293debf278b8a4b45742a162aebb7.jpge9e7605ae3cd9252d86740cd17ee90e5.jpg76929f52068acdea83798680d0ae6a94.jpg

Edytowane przez ww-piasek

Opublikowano

Fajna gablota :) powodzenia w modach .

Foteliki troche podreparuj u tapicera bo brzydko to wyglada takie powyciągane :( .albo konkretny mod to wstaw s-line lub recaro juz grzane :D i kierownica moze jakas 3 ramienna tez by ladnie tu pasowala :)

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Wiadomo planów jest dużo! Wszystko zależy tylko od $$$ ;/

Fotele tak wiadomo trzeba trochę doprowadzić do kultury :) a co do kiery to ta mi odpowiada bo jest multi :) teraz na dniach będę zakładał podświetlanie przestrzeni nóg oraz oklejal dekory :) pochwalę się efektami i dzięki za opinie! Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kolejny fajny Sedan. Dobrze kombinujesz z tymi dekorami, bo boazeria mi nie pasuje do tego auta :)

Powodzenia.

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie :) nie zawsze można mieć wszystko podane na tacy trzeba czasem coś poprawić jak w tym przypadku dekory :D

Po wielu godzinach udało się! Podświetlanie przestrzeni nóg działa! Oto kilka zdj! f5a07945957a5748aeb89cf28ed0c6bc.jpg11a8f316c67eeca052a83ee52a90e929.jpg95a408f4cbe8ee08ec21d868b846c3cd.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez ww-piasek

Opublikowano

Dokładnie :) nie zawsze można mieć wszystko podane na tacy trzeba czasem coś poprawić jak w tym przypadku dekory :D

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Po wielu godzinach udało się! Podświetlanie przestrzeni nóg działa! Oto kilka zdj! f5a07945957a5748aeb89cf28ed0c6bc.jpg11a8f316c67eeca052a83ee52a90e929.jpg95a408f4cbe8ee08ec21d868b846c3cd.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Ładnie, mógłbyś opisać dokładniej, co potrzeba i jaki koszt?

Edytowane przez Damiande111

Opublikowano
  • Autor

[emoji1]

Niestety nie jest to na ori częściach ale mi w 100% wystarczy i jestem bardzo zadowolony!

Potrzebujemy :

4x10cm taśmy LED (wystarczy tyle)

4x złączki do taśmy

Ok 8 m przewodu

Izolacje

4c3f2a44d026e1f352915ee23de7a3a3.jpg

Koszt na allegro wszytskiego z wysyłka ok 50zl max.

Ja podłączyłem się pod światło nad lusterkiem wstecznym i poprowadziłem kable w podsufitce następnie przez słupki w dół programi i pod podłoga do otworu gdzie znajdują się wtyczki od foteli :)

Dziś sobota więc trzeba koniecznie coś działać przy aucie :) niestety pogoda nie dopisała więc zabrałem się za halogeny! :) oto efekty

5e3ccd28f5262abd5ff9adee978e0646.jpgf34bf0bca56f4e3fd8d463b887a1d84c.jpg9b5772a207b7ccaf6af0fea10f2f58bc.jpg20a637609d7fa2accae574918a30f383.jpg

Postaram się zrobić zdjęcia w nocy :)

6e86333303d95fb56fdb2a1a7cecd73e.jpg824fa6befe444bb0a7fa0cfd1aa8090d.jpg

Edytowane przez ww-piasek

Opublikowano

Autko fajne, ale strasznie nie podobają mi sie te żółte halogeny... Ale jak wiadomo sa gusta i gusta;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Folie zawsze można zerwać albo zmienić na inny kolor :)

Dziś ledy wpadły do środka i pod rejestrację! 4dc1508e9a6aa70ee0f0f47a4d07f060.jpg81c75a18e63d0ba0bb1beeacfc705ecb.jpg293fa6598d7ec574ce224a5e511bc76d.jpg

Koła dojechaly i zawieszenie, ddf43f4a717aead8bf1f904a48c24d00.jpgeb0c6a3bba1297366dfe5c8da27e2052.jpg125f0513e73b286db7b1e7df426c2824.jpg

Edytowane przez ww-piasek

Opublikowano

Siema, ładnie Szybki jak przyciemnione, wszystkie i ile %?

Opublikowano
  • Autor

Na 70% wszytskie mam zrobione :)

Dziś prace nad regeneracja climatronika i plastików :)

03f87272c0ee85db0d7abb55b63207e6.jpg4fd957d88f430ac27f62f11bc72a9f4d.jpga7202acea18451a2707654c9984c0307.jpg7e6e9b2e5bcf353e54bd4df820b73a45.jpg

Kratki i chromy też poszły na czarno :)

e663054c38bc681da4bfe18833daca9e.jpg

Edytowane przez ww-piasek

Opublikowano

Kolego czym regenerowałeś climatronik?? Ładnie Ci to wyszło :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolego czym regenerowałeś climatronik?? Ładnie Ci to wyszło :D

Zamówiłem szablony a później malowalem sprayem kolor czarny mat :)

Ostatnio przeprowadziłem regenerację całego tunelu :) oto efekty

Przed 38fa37c5525b88d0ca0c1ca509891852.jpg190a5297e0e18d0b90145c192e5d723e.jpg

Po b828c7790d522580ca9843e7f4f529a1.jpgee59960fd924f48c135dc013789e9e62.jpg

Edytowane przez ww-piasek

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego czym regenerowałeś climatronik?? Ładnie Ci to wyszło :D

Zamówiłem szablony a później malowalem sprayem kolor czarny mat :)

Ostatnio przeprowadziłem regenerację całego tunelu :) oto efekty

Przed 38fa37c5525b88d0ca0c1ca509891852.jpg190a5297e0e18d0b90145c192e5d723e.jpg

Po b828c7790d522580ca9843e7f4f529a1.jpgee59960fd924f48c135dc013789e9e62.jpg

profi robota :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolego czym regenerowałeś climatronik?? Ładnie Ci to wyszło :D

Zamówiłem szablony a później malowalem sprayem kolor czarny mat :)

Ostatnio przeprowadziłem regenerację całego tunelu :) oto efekty

Przed 38fa37c5525b88d0ca0c1ca509891852.jpg190a5297e0e18d0b90145c192e5d723e.jpg

Po b828c7790d522580ca9843e7f4f529a1.jpgee59960fd924f48c135dc013789e9e62.jpg

profi robota :thumbup1:
Dużo pracy nie włożone ale jak się wsiada do auta to micha sama się cieszy a koszt regeneracji dużo niższy niż nowego tunelu :)

No u kolejne mody lecą! Dokładka sline! Leży jak należy! Mega zadowolony! dd580dbe9d34fd182dbed9e73d5dfb62.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

dokładka sline robi robotę jeśli chodzi o przód B6 kratki już masz czy będziesz dopiero kupował?

Opublikowano

ładnie lecisz z tematem:) jak regenerowałeś?

Opublikowano

Właśnie jaką farbą?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dokładka sline robi robotę jeśli chodzi o przód B6 kratki już masz czy będziesz dopiero kupował?

Jeszxze tylko boczne musze dokupić :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

ładnie lecisz z tematem:) jak regenerowałeś?

Dobieralem kolor w sprayu z utwardzaczem :)

Zdjęcie z MOTOMANIA 2k16 KLECZEW cde0fb9581a5495aa55357372f0f443f.jpg

Dziś udało się pomalować lampy! :)

8ec25157fc0f6c0fc6597fbac094234b.jpg7c385081bd1db9f6c0f9c5bb1a5e5dd9.jpg

Opublikowano

no teraz mordka ładnie wygląda

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.