Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wahacze?


Gość pkadlub

Rekomendowane odpowiedzi

napisałem skrótem bo niewiem jak dokładnie sie to pisze hyba hans preis

w przedziale od 1-10 daje tej firmie 4 jesli chodzi o jakosc :wink:

Bardzo fajnie będę jeździł teraz na drukarce :lol:

tylko lej dobry tusz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem skrótem bo niewiem jak dokładnie sie to pisze hyba hans preis

w przedziale od 1-10 daje tej firmie 4 jesli chodzi o jakosc :wink:

Bardzo fajnie będę jeździł teraz na drukarce :lol:

tylko lej dobry tusz ;)

Lałem wcześniej olej strzykawką bo mi tak skrzypiało że wstyd było jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką firme wybrac?

FEBI

LEMFORDER

TRUCKTEC

inne

Z tego co mi wiadomo to Febi produkuje dla Lemfordera a ten tylko daje swoje opakowanie i marżę dlatego produkty tych firm są tej samej jakości a cena jest różna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to Febi produkuje dla Lemfordera a ten tylko daje swoje opakowanie i marżę dlatego produkty tych firm są tej samej jakości a cena jest różna

trochę źle słyszałeś

to Febi jest ostatnio pakowaczem nie Lemforder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ja się dopytam, czy po wymianie wahaczy dolnych trzeba robić od nowa geometrie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są stałe punkty zaczepienia wahaczy, wiec niczego sie nie reguluje. Jedyną, regulowaną rzezczą w zawieszeniu A-czwórek jest zbieżność, która nie przestawi się przy wymianie wahaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to Febi produkuje dla Lemfordera a ten tylko daje swoje opakowanie i marżę dlatego produkty tych firm są tej samej jakości a cena jest różna

trochę źle słyszałeś

to Febi jest ostatnio pakowaczem nie Lemforder

Swoją wiedzę opieram na informacjach jakie uzyskałm w inter carsie podczas zakupu części. Wahacze Febi były tańsze i zapytałem czy gorsze a usłyszałem j/w

[ Dodano: 11-12-2006, 00:43 ]

Są stałe punkty zaczepienia wahaczy, wiec niczego sie nie reguluje. Jedyną, regulowaną rzezczą w zawieszeniu A-czwórek jest zbieżność, która nie przestawi się przy wymianie wahaczy.

Potwierdzam. Ja po zrobieniu zawieszenia (bez końcówek) pojechałem na diagnostykę. Nie trzeba było nic ustawiać pod warunkiem, że wachacze nie są firmy krzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją wiedzę opieram na informacjach jakie uzyskałm w inter carsie podczas zakupu części. Wahacze Febi były tańsze i zapytałem czy gorsze a usłyszałem j/w

spoko kolego :mrgreen:

robie w branży więc mówię jak jest a to co Ci nagadali w ICarsie to najwyżej jakieś głupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zbieżność, która nie przestawi się przy wymianie wahaczy.

Potwierdzam, tak powiedzial mi diagnosta, ktory ustawial mi zbieznosc (widac, ze nie chcial mnie naciagac na kase :lol: ). Dodal, ze w przypadku wymiany wahaczy trzeba ustawic zbieznosc, jezeli zmieni choc troche polozenie kola kierownicy (lipne wahacze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...