Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Bremse Licht

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie moja fura nie miała standardowo 3 stopu, został dorezany i tak sie zastanawiam czy teraz jest sens zakładać licznik z fisem skoro ten alarm z układem hamulcowym jest taki czuły, no bo tak na logike 3 światło stopu bierze prąd z jednej z standardowych żarówek stopu, jednoczenie zabierając jej napięcie na rzecz dodatkowych żarówek, :mysli: teraz mam zwykły licznik i żadnych alarmów na liczniku, ale jak dorezam se fisa i się okaże że bede miał jakieś choinki na wyświetlaczu albo jeszcze nie daj boże piski jak przy rezerwie to sie chyba pochlastam, kuźwa to wkońcu audi a nie jakiś poldek a 3-ciego stopa sie na pewno nie pozbędę! Licznik już kupiony czeka na rezanko ale się zastanawiam czy warto tracić nerwy :angry:

możesz wstawiać trzeciego stopa śmiało i fisa też możesz wstawić jak ci się chce z tym bawić bo to jest sporo zabawy i wstawiania czujników w miejsca gdzie ich nie było wcześniej - ja mam fisa i po montażu trzeciego stopa i podpięcia go do światła stopu nic się nie dzieje - więc mozna pakować bez problema i jedno i drugie

ale nie koniecznie będzie to żarówka, zwłaszcza jak ci wywala podczas jazdy - może to być też już płyn hamulcowy do wymiany i może też być aq - i jeszcze tam pare rzeczy - wszystko jest uzależnione od tego kiedy ci się to pojawia - bo jeśli tak jak piszesz to może to być coś poważniejszego - ale rzecz jasna nie chce cię straszyć, bo może to też być jakiś banał - ale tak jak wspominałem istota komunikatu polega na tym kiedy się on pojawia

No właśnie dziś jechałem do pracy i nic mi się nie zaświeciło... Ciężko mi na razie to rozgryźć kiedy to się zapala. Na razie zapaliło się tylko dwa razy i teraz cisza... Zobaczymy dziś jak będę wracał z pracy.

tak jak napisałem może to być tylko potrzeba wymiany płynu hamulcowego - kiedy go zmieniałeś ? - a może to być jakieś nie domaganie pompy wspomagania hamulców i nie dobił ci odpowiedniego ciśnienia w danym momencie - obserwuj czy ci się zapala jak jedziesz normalnie czy się zapala jak hamujesz.

Opublikowano

Sprawdziłem światła stopu, przeciwmgielne, płyn hamulcowy... Wszystko gitara. Płynu nie zmieniałem. Samochód kupiłem miesiąc temu i wiem na pewno że był serwisowany w ASO więc tam raczej go wymieniali.

Chyba pozostaje vag

PS. Zaobserwowałem że zapala się czasem (dziś tylko raz) ale zawsze w momencie gdy przycisnę hamulec

Opublikowano

Miałem taki przypadek kiedy wymieniłem żarówkę stopu ! A cały pic polegał na tym że wsadziłem żarówkę z 1 włóknem a powinny być 2 oczywiście kiedy pozycja i stop świeci z 1 żarówki .Proponuje sprawdź ten wątek-powodzenia.

Opublikowano

Miałem taki przypadek kiedy wymieniłem żarówkę stopu ! A cały pic polegał na tym że wsadziłem żarówkę z 1 włóknem a powinny być 2 oczywiście kiedy pozycja i stop świeci z 1 żarówki .Proponuje sprawdź ten wątek-powodzenia.

Potwierdzam, wtedy nie gaśnie wogóle Bremse Licht...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie moja fura nie miała standardowo 3 stopu, został dorezany i tak sie zastanawiam czy teraz jest sens zakładać licznik z fisem skoro ten alarm z układem hamulcowym jest taki czuły, no bo tak na logike 3 światło stopu bierze prąd z jednej z standardowych żarówek stopu, jednoczenie zabierając jej napięcie na rzecz dodatkowych żarówek, :mysli: teraz mam zwykły licznik i żadnych alarmów na liczniku, ale jak dorezam se fisa i się okaże że bede miał jakieś choinki na wyświetlaczu albo jeszcze nie daj boże piski jak przy rezerwie to sie chyba pochlastam, kuźwa to wkońcu audi a nie jakiś poldek a 3-ciego stopa sie na pewno nie pozbędę! Licznik już kupiony czeka na rezanko ale się zastanawiam czy warto tracić nerwy :angry:

mozesz podlaczac FIS- znalazlem rozwiazanie- podlaczenie 3 swiatla stop jest proste ale.... nie mozemy podlaczyc pod lewa lub prawa lampe... musimy podlaczyc plus pod obie z tego wzgledu, ze komputer sprawdza opornosc i jesli mu sie lewa strona z prawa nie zgadza to wywala błąd.. ja dolaczylem dzis plus z drugiej lampy i wszystko dziala..:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Opublikowano

w sumie to nie wiem co ty masz za fis że ci błędy wywalał, ja mam podpięty stop pod jedno światło i nie wywala mi błędów :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.