Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Emblematy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy mogę założyć emblematy do mojej Audiczki i jakie najbardziej pasują. Proszę o pomoc i najlepiej linki bezpośrednie. PS. Znaczki audi i Sline.... DZIĘKUJE !

http://www.directupload.net/file/d/4287/ft3do427_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4287/zqpjgyan_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 wywal brewki i tą popękaną dokładkę zderzaka przód, wstaw normalny ori zderzak z grillem i znaczkiem :audi:. Po 2 ten sam znaczek na tylną klapę. I przemyśl kolor znaczków bo nic tu do nie pasuje, grill masz na czarno, reszta w chromie. Po 3 nie oszpecaj już bardziej tego co masz. :facepalm: DZIĘKUJĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz - dostajesz odpowiedź. :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz furę w S - line to zakładaj emblemat , jeśli nie to tak jakby mineralną pić z butelki po coca-coli ☺☺☺☺Decyzja Twoja ✌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przednią szybę pasek z napisem TURBO..... a na tylną takiego kudłatego stworka z cygarem...

a poważnie to rozmieszczenie emblematów s-line czy dotyczących wersji silnikowych chyba nie tak trudno wyszukać w google lub w dowolnej galerii na naszym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S line juz wiem chodzi mi o emblemat audi na przednim zderzaku czy da sie go zamontowac? A co do tego z cygarem bardzo fajny pomysl ;) hah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof - miałem na myśli coś takiego jak właściciele Polonezów w PRL naklejali na tylną szybe.... co do Twojego grilla to na pewno jakoś da sie zamontować... niestety nie wiem jak w B7 jest mocowany taki emblemat oryginalnie - musiałbyś sprawdzić u kogos...

tylne logo audi chyba na jakiś klej lub precyzyjnie wycinana porządna tasma dwustronna....

a tak na marginesie - to poprzedni właściciel zrobił taką krzywdę tej auciczce czy to Tobie sie zmieniła koncepcja z "no name car" na Audi A4 ???

Edytowane przez depechetom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni patent ale ja uwazam ze audi bez emblematow to boli

Edytowane przez Krzysztof Zielony Zielonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może lepiej jakby zostało bez emblematów...to co ktoś tu powyczyniał nie powinno się kojarzyć z AUDI..

a jak juz mocno chcesz to zapewne na klej do szyb trzymać będzie każda rzecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj na B6 chcieli S-line naklejać.... mówie gdzie mi z tym k... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...