Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BEX] 1.8T soft by Wwe Tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Co prawda nasz związek z Asią jest dość burzliwy to nie poddajemy się i działamy dalej :D

Na chwile obecna zostały wykonane modyfikacje:

- turbo precison 5031

- wtryski bosch 440

- przepływka s3

- DP 3"

- wydech 2,5" przelot MF

- TIP 3"

- intercooler 550x230x65

- itp

Zaowocowało to takim wykresem ;)

qyc0i8.jpg

https://www.facebook.com/Wwe-Tuning-965484956801511/?fref=ts

Niestety awarie i żona zmusiły mnie do przełożenia większych modyfikacji na sezon 2k17 ;/

swaecm.jpg

Także w planach na ten rok :

- regeneracja turbo ( koło kompresji 1mm większe)

- kpl remont głowicy

- wałek ssący ADR :)

- gajgery EGT AFR OIL

- chłodniczka oleju z podstawką
- cewki ASN lub TFSI czerwone

- delikatna korekta aby doturlać się do 2017 :D

W póżniejszym etapie

- kute korby

- mocniejsze sprzęgło

- wtryski 613ccm

i zobaczymy co dalej ;D


6i5nki.jpg

-

Opublikowano

dobry wynik,

te turbo może wstawać wcześniej czy to z obawy na korby?

Opublikowano

Jaki boost ? Masz loga ?:P

Opublikowano

Jaki boost ? Masz loga ? :P

1.3 bara jakiś tam lag jest ale poruszać się idzie.

dobry wynik,

te turbo może wstawać wcześniej czy to z obawy na korby?

Krzysiek idzie żeby wstawała wcześniej ale ograniczyłem ze względu na korby :)

Opublikowano

ile tam idzie jeszcze ugrać na pobudzeniu tego big turba ?

wg tam jest zewnętrzny ?

Opublikowano

Wg jest zewnętrzny. Idzie ją pobudzić ale nie chciałem ryzykować na chwile obecną.

Opublikowano
  • Autor

Powiedz lepiej że właściciel cykor ;D

1 pomiar wyszło 418nm :D Wskoczą kiedyś tam korby to powalczymy.

Na razie muszę doprowadzić do łądu to co jest bo Adrian patrzeć się nie może ;P

Edytowane przez rafal-pl

Opublikowano

1.3 bara to relatywnie nisko :) wpadną korby będziecie sie mogli pobawic ;)

ile pokazała przepływka ? kolo 240 ?

To auto chyba nie jest do poruszania się na codzień ?:P

Opublikowano
  • Autor

To auto chyba nie jest do poruszania się na codzień ? :P

Właśnie wróciłem z Lubelszczyzny :D komputer pokazał spalanie 6,5l (100-120km/h tempomat) a realnie spalil 28l na 300km ;D

To jest rodzinny dupowóz :P

Opublikowano

Jak taka duza rozbieznosc pomiędzy realnym spalaniem a tym na FIS tzn, ze nie została dostosowana odpowiednia mapa. Duże wtryski otwierają się krócej i wychodzi, że mniej spala :). Miałem to u siebie na starym sofcie kupionym razem z autem.

Opublikowano

Wszystko jest zrobione jak nalezy. Byl Rafal u mnie i mial w liczniku zmienione wartosci na temat spalania. Wiem co edytuje ;)

Edytowane przez adrian998998

Opublikowano

Spore spalanie jak na sama trasę. mi mniej pali przy takiej jeździe jak opisana wyżej.

Opublikowano

Jeżeli miałby zmienione wszystkie mapy to wskazania spalania na FIS byłyby zgodne. W tym wypadku właściciel napisał, że jest inaczej.

Wiem o czym mówię bo sam ten temat przerabiałem u siebie na większych wtryskach. Nie było łatwo, ale teraz zgadza się bez żadnego dodawania %.

Zresztą, grunt, że właścicielowi to odpowiada i jest zadowolony. Kogo obchodzi spalanie :)

Edytowane przez wampir

Opublikowano

Jeżeli miałby zmienione wszystkie mapy to wskazania spalania na FIS byłyby zgodne. W tym wypadku właściciel napisał, że jest inaczej.

Wiem o czym mówię bo sam ten temat przerabiałem u siebie na większych wtryskach. Nie było łatwo, ale teraz zgadza się bez żadnego dodawania %.

Zresztą, grunt, że właścicielowi to odpowiada i jest zadowolony. Kogo obchodzi spalanie :)

Wszystko jest ogarniete jak nalezy :)

Spore spalanie jak na sama trasę. mi mniej pali przy takiej jeździe jak opisana wyżej.

Kolego troche te silniki sie roznia wiec nie ma co wchodzic w dyskusje.

Edytowane przez adrian998998

Opublikowano
  • Autor
wampir Wszystko w porządku jest :D

Spore spalanie jak na sama trasę. mi mniej pali przy takiej jeździe jak opisana wyżej.

No tak tylko weź pod uwagę że z 50km zrobiłem na mieście bo każdy chciał zobaczyć jak to idzie :D a wiesz ile potrafi spalić wściekając sie :)

Opublikowano

Aaa , myśłałem, że na samej trasie bo tak w sumie napisałeś :P, to spalanie jak u mnie masz ;) także git (trasa + butowanie po mieście) sama trasa coś około 7.5l fis może przekłamać ten ~1l co często się zdarza.

Edytowane przez arek_cccp

Opublikowano
  • Autor

W sumie tak tez kijowo napisałem :D ja jak po samym miescie sie poruszam to ok 7,5-8,5 ale bez szaleństw :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.