Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dyskoteka po otwarciu drzwi pasażera


zych11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem z drzwiami pasażera po ich otwarciu żarówki w podsufitce jak i te do nóg mrugają po otwarciu drzwi kierowcy czy z tyłu wszystko jest ok. I problem z el. szyba w tych samych drzwiach do połowy dosuwa się z normalną prędkością potem zwalnia i pod końcem całkiem staje albo cofie szybę do samego dołu i muszę do końca pomagać ręką. Drzwi rozbierałem wszystko wygląda w porządku. Proszę o pomoc i z góry dziękuje. Pozdrawiam PS szukałem podobnego tematu po około 20 stronach postanowiłem napisać nowy temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to tylko przy drzwiach pasażera z pozostałymi wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo ale z szyba nie mam problemow.

Kiedys wspomnialem o tym dla elektro to powiedzial mi ze musialby zajrzec do czujnika w drzwiach.takze w tym lezy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio u siebie naprawiałem drzwi pasażera bo też migały, po krótce wygląda to tak:

  1. zdjąć boczek
  2. wyciągnąć plastikową osłone w okolicy zamka (bardzo ciężko wychodzi)
  3. odkręcić zamek ( 2 torxy)
  4. wyciągnąć z zamka mikrostycznik z wtyczką
  5. spróbować odgiąć ten języczek który jest popychany przy otwieraniu zamka może tylko to wystarczy ( u mnie niestety myślałem że wystarczy ale po zmontowaniu drzwi problem wrócił po kilku otwarciach)
  6. ja u siebie akurat miałem klej na gorąco pod ręką ale myśle że np poxipol byłby trwalszy - nałożyłem na ten języczek (w miejscu gdzie jest popychany przez zamek) cienką warstwe przez co przy otwieraniu zamka jest mocniej dociskany do styków i to pomogło działa prawidłowo już dłuższy czas
  7. poskładać wszystko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jeszcze instalacje między drzwiami a karoserią. Czasami ulega uszkodzeniu w tym miejscu i dzieją się dziwne rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...