Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Propozycja spotu w NYSIE


Marek12

Rekomendowane odpowiedzi

kolego niemasz jakies fotki ? wklej ja tu 3 sekndy i wiem kto..... :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 11:12_________________________________________________Ps. E-Klasa powiadasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 11:12_________________________________________________Taty !!!!!!!!!! :evil:

Dokładnie, e-klasa taty E290TD automat 97rok ;p Jednak byłem A4 :) Fotki nie mam obecnej ;p Mam na poprzednich Tablicach. Teraz ma DKL 4..4 ;) Kombi, niebieska, przed FL, stalowe felgi bez kołpaków, dwie anteny z tyłu ;p Często stoi w okolicach Bastionu, w jednym z podwórek ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w Nowym 2010 Roku!!! Za oknem biało więc zgodnie z umową trzeba by się spotkać na jakieś ślizganko :kox: . Ja proponuję dzisiaj o 18tej na rynku i pojedziemy na jakiś plac, kto może niech podjedzie! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jest szerokie i glebokie !!!1 :tongue4:

Oczywiscie wszyscy dopisali az 3 wozy sie pojawilay.Nic jak siegac dna :wallbash:

8d02d77b3508a26em.jpg

c72e8a13008af7f0m.jpg

396d57b83f5c4133m.jpg

4fd39a4f95c395e1m.jpg

3e88a5d9e63cc215m.jpg

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzech KOZAKOW a to dobre :polew:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 22:58_________________________________________________lolo-ogon ty masz nagane :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucie lodu az do kostki brukowej przez 2 kozakow z quattro i polerowanie nawierzchni przez trzeciego kozaka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i zapraszam do zakupu Kalendarzy klubowych 2010r .Wszystkie informacje znajdziecie w tym wątku ====> http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html .Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...