Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Propozycja spotu w NYSIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepiej ustalic szytywny termin , trzymac sie go i zbierać zapisy ... tylko teraz moze jakies propozycje co do daty :mysli:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy mam pytanko trochę nie w temacie.Więc wiecie może gdzie w opolu profesjonalnie obklejają szybki i jakie są ceny.Chodzi mi o tylną i boczne tylne w a4 b6.

Opublikowano

W Mechnicach koło Opola robią to foliami Foliatec. Robiłem u nich juz 2 auta, i wsumie wszyscy moi znajomi tam robili, ja płaciłem kolo 300-400 złoty za sam tył ( w audi coupe ).

Opublikowano

A dają jakąś gwarancję i na ile trzeba zostawić moją kochankę u nich.[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 17:53_________________________________________________A i jak mają swoją stronkę to daj link albo adres lub telefon :notworthy:

Opublikowano

501324753 ( Ola ) to do nich numer... jaka gwarancje... ja użytkowalem normalnie i nic się nie stalo...

Opublikowano

Słyszeliście o katastofie Helikoptera Ratunkowego?

TERAZ MOŻECIE POMÓC

Potrzebna jest krew grupy B Rh +. Jeśli ktoś mógłby oddać krew może to uczynić w Regionalnym Punkcie Krwiodawstwa przy ul. Czerwonego Krzyża we Wrocławiu z informacją "dla Andrzeja".

Dr Andrzej Nabzdyk jest ortopedą-traumatologiem, lekarzem Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu i Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, mistrzem świata w ratownictwie medycznym i komandorem Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym i Drogowym (przy oragnizacji których uczesniczy też nasze koło naukowe). Wiecej informacji o nim możecie znaleźć tutaj: http://www.rescue.wroclaw.pl/instruktorzy.html

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
:przebiegly: Ale tu spokojnie ostatnio. Jest to podejrzane :przebiegly:
Opublikowano
  • Autor

Wiosna się zbliża wielkimi krokami :radocha: to pewnie niebawem coś w sprawie spota trzeba będzie pomyśleć! :mysli:

Opublikowano

no wlasnie kiedy jakies spotkanko?! :slina:[br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 18:06_________________________________________________Koledzy wiadomo ze nie kazdy zawsze znajdzie czas...

Ale moze udalo by sie nam jakos na czasie zrobic maly SPOCIK ,jeszcze nie wszyscy sie znamy, a mieszkamy praktycznie obok siebie !! Cos moze bysmy uzgodnili???? :mysli:

Opublikowano

Do osób jadących na zlot ogólnopolski:

Jeżeli będziecie jechać A4 na Kraków (czyli koło Gliwic) dajcie mi znać na PW o której wyjazd planujecie to moglibyśmy się spotkać pod Gliwicami i na Kraków uderzyć większą ekipą (z Gliwic jadą 3 autka) :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

oj super pomysl z tym spotem w nysie to 30 km ode mnie prosze o powiadomienie kiedy nastepny

Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

eeeeeee Ludziska co tu tak spokojnie

Nic sie w tej nysie nie dzieje ,cieplo sie zrobilo i d*pa ani propozycji na spota.

Ale lipa....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

hej koledzy a w tym roku nic nie planujecie?

chetnie bym sie na jakis spocik wybrał, nie koniecznie musi to być nysa :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:hi:

Zapraszam wszystkich chętnych do zakupu flagi klubowej :)>>>KLIK<<<

Opublikowano

Nowa kolekcja odzieży klubowej

>> WIOSNA - LATO 2009 <<

Serdecznie Wszystkich zapraszam na zakupy :hi:

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam Kolegów z Opola i okolic :>.

Mam prośbę i zapytanie. Może ktoś zna ten samochód, albo może byłby skłonny podjechać i oglądnąć:

http://moto.allegro.pl/item681557418_audi_s4.html

ja mam trochę daleko :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.