Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarne brd quatro ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,po wczesniejszej przygodzie z b6 awx w sedanie przyszla pora na b7 brd quatro.

Po krotkce o aucie ktore jest w trakcie rejestracji:

-2.0 brd 170 km

-quatro

-full s line zewnetrzny oraz wewnetrzny lacznie z czarnym sufitem itp.itd.

-wyposazenie nie jest szczegolne,ma podstawy z el.szybami z tylu oraz skladanymi lusterkami,bardziej szukalem s line,quatro oraz brd i akurat takie sie trafilo w dobrych pieniadzac

-samochod w idealnym stanie technicznym i b.dobrym wizualnie

-zdazylem juz przyciemnic szyby oraz zalozyc dokladke cupra

W planach na najblizsze tygodnie obnizenie na sprezynach eibach super sport,felgi na lato japan racing jr21 w rozm.18(czekam az wejda do sprzedazy) oraz program.

Zapraszam do galerii mam nadzieje ze sie bedzie podobala,na koncu 2 zdj.mojej bylej b6 oraz blizniaczej b7 mojego brata,)

651d4ed9258f892ba6839f5851ab093b.jpg17aa1971218903bb1f04cbe8c169b3fa.jpg51562d679f253b14942079b232e99950.jpg1abf35d0ab794d1d48ee24da13f57b0e.jpg367156fbdf7b0d03242167c287915924.jpge2cf043115b1aff51c88c636b882fcad.jpgf3254006cfb2d12586b017d1f5ebf3c4.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

f2f8287bf33cc025f0887deaecf934cd.jpg

I pare zdjec srodka:)

bbfaca9212ca4c2edea250c850600002.jpgb5a49ba946c9754a5abe473c53153bba.jpgdd61c8aab21caf44aa5f7452d782c327.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 01kosiara1

Opublikowano

Powiem Ci ze dokładka cupry naprawdę robi niezła robotę w b7.. Znacznie bardziej niż w b6. Autko super, byle bezawaryjnie :)

Edytowane przez Binek1.8T

Opublikowano
  • Autor

Zalozylem cupre i zarazilem tym juz brata i kolege,teraz w trzech mamy dokladki;) sprezyny juz zamowilem,w pn.powinny byc i odrazu montujemy;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No cukierek :) bixa zapodaj i będzie malina

Opublikowano
  • Autor

Bix tez napewno dojdzie :) Dzis skorzystalem z ladnej pogody i audi dostala troche czerwonego plastidipu,efekt ponizej:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

2e14916c352878c962303dbed2a6fd28.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 01kosiara1

Opublikowano

No i następny z BRD :thumbup1: Powodzenia w dalszych modyfikacjach i bezawaryjnej eksploatacji :hi:

Opublikowano

A te jry nie mogą być w 19" ?? Dużo lepiej by to w całości wyglądało a na komforcie zbyt dużo nie stracisz:)

Dokladka bajera, sam świeżo podwieszalem:)

Powodzenia w grzebaniu :)

Opublikowano

"A te jry nie mogą być w 19" " :good: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chcialbym 19 ale jednak duzo jezdze bo ok.40/50 000 km rocznie,czasem i wiecej,czesto doladowanym autem kompletem ludzi i nie zawsze po super drogach wiec musze pojsc na kompromis 18. Zastanawiam sie jeszcze na kolorem alu,czy czarne czy grafitowe :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Osobiście nie przepadam za ciemnymi ale jeśli już to moim skromnym zdaniem grafit byłby lepszy, po umyciu i nawoskowaniu będzie jakiś efekt :oczko:

Opublikowano
  • Autor

Napewno nie bd srebrne,auto jest utrzymane na ciemno,tylko boje sie,ze czarne by sie zlewaly:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie tyle się zleją co zmniejsza przy ciemnym kolorze. ..jednak zawsze srebrne czy machine silver wydają się optycznie większe:)

No ale to ma się tobie podobać bo ty tym śmigasz:)

Edytowane przez fajgi

Opublikowano

Jak chcesz utrzymać auto w czerni to proponuje listwy ozdobne szyb zrobić na czarno i zmienić relingi, teraz już to wszystko gryzie się z czarnym grillem :wink:

A felgi brałbym w graficie jeśli już maja byc ciemne bo czarne zginą i będzie kupa.

Edytowane przez shakal

Opublikowano

Jak chcesz utrzymać auto w czerni to proponuje listwy ozdobne szyb zrobić na czarno i zmienić relingi, teraz już to wszystko gryzie się z czarnym grillem :wink:

A felgi brałbym w graficie jeśli już maja byc ciemne bo czarne zginą i będzie kupa.

:good:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Garfit siedzi mi najbardziej ale gdzies tam w myslach przewija sie czern,ale zobaczymy jak bedzie,narazie czekam az felgi wyjda na rynek w kwietniu. Grill narazie pomalowalem plastidipem,wiec to jest wersja chwilowa,zobaczymy czy tak zostanie,czy wroci chrom,w planach jest tez plater miodu z rs,zobaczymy wszystko przedemna:)

Wysłane z mojego SM-G920F

Tutaj fota przed malowaniem:)

d37db00b9347e287b76a5fec2f6197da.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F

Mala zmiana,nowe alu,jednak nie jr jak planowalem ale i tak jestem zadowolony:) Gleba bedzie w najblizszymntyg9dniu,sprezyny juz leza gotowe do zalozenia,nastepnie polerka i bedziemy myslec nad dalszymi modami,jak sie podoba?:)

a0274fa13fbaa24e265748443f3855e3.jpg9c0170a318839bb9bd2f1d64c1d14ff8.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witaj,

Fajnie na rotorze,

Moim zdaniem najlepiej wyglądają w 18" ori z wersji A4 B7 DTM,

Pozdrawiam!

Opublikowano

Bardzo małe te kółka wizualnie, Rotor to dość toporny wzór i dlatego wygląda fajnie ale od 19 cali w górę, w 18 calach zdecydowanie za małe te kółeczka się robią....

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam,troche cisza w temacie,ale cos sie dzieje. Dostalem malego strzala od nieuwaznego kierowcy,na szczescie nic groznego i powaznego,pare elementow zostalo odmalowanych,caly samochod wypolerowany i dostal zastrzyk kosmetykow od tuning kingz,czego efekty mozna zobaczyc na zdjeciach:) Dodatkowo blenda oraz ramka przedniego grilla zostaly pomalowane w czarny polysk a do zalozenia wciaz czekaja sprezyny eibacha...ciagly brak czasu :)

96fb9c9a64d742f86b397bb97053aa03.jpg164cede4c4f8ed7cd7b558c3d28808f1.jpgeeb56b780be6a30b993fdd83e6893b68.jpg9a939573b28bff17216ff70baad98c02.jpgd6da45d2854186f14f0a5a326cfefe25.jpgd24c3cac5ab852f88100eb249b904f25.jpg4c3e9f779e78e54322fbf02302e32e9f.jpgfaa6a8582289cc44cab897a09a7acfae.jpg977615643a35ec14aaa79b4f99881735.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem znaczek audi z przodu spowrotem srebrny:-)

Edytowane przez instruktor83

Opublikowano

Moim skromnym zdanie znaczek audi z przodu spowrotem srebrny:-)

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.