Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku


Kozi

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam mieszane uczucia co do kombinowania ze spryskami od BMW. Cristoforo montowałeś to u siebie ? Masz jakieś zdjęcia jak to wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie montowałem ale sie tym wczesniej interesowałem bardzo łatwo to zamontować i dosc ładnie wyglada ale od bmw z serii 5 koszta smiesznie małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę takie wystające suty :decayed::tongue4:

Ja bym nie kombinował z obcymi gratami ..auto to auto ..a nie jakiś zlepek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaa :good: lepiej odłożyć i kupić orginał przynajmniej na pierwszy rzut oka przy xenonku nie bedzie widać że kombinowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak orginał montujesz to niestety i zderzak trzeba wymienić wieć tu jest przewaga nie orginalnych pod względem kosztów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że ja mam wersję przed liftem więc spryski nie są schowane jak po lifcie.

Jedyny problem to te mocowania - wiecie może czy one są w każdym zderzaku czy tylko w tych ze spryskami??

Jeśli nie ma to albo coś wykombinuję albo zamontuję od BMW i problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te po lifcie sa tylko w zderzakach z fabrycznymi spryskami

w aso pytałem sie czy dysze do sprysków przychodza razem z mocowaniami to powiedzieli ze nie wiedza... :thumbdown:

najtanszym rozwiazaniem sa z bmw seria 5 i wygladaja na czarnym zderzaku bardzo skromnie i sie nie rzucaja w oczy i nie sa to sterczace sutki a montarz banalnie prosty.zamów sobie je w aso bmw bo koszt to ok 110zł za dwie szt. jak przyjda obejrzyj sobie i jak stwierdzisz ze tobie nie pasi to nie bierz.przy tej kwocie nie powinni brac zaliczki

jak chcesz miec ori to musisz kupic zderzak po lifcie z otworami koszt 350zł +spryski w aso 500zł +zaslepki 60zł+wezyki 30zł+silniczek+130zł jesli nie masz zbiorniczka pod drugi silniczek to musisz do kupic+malowanie+elektryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz miec ori to musisz kupic zderzak po lifcie z otworami koszt 350zł +spryski w aso 500zł +zaslepki 60zł+wezyki 30zł+silniczek+130zł jesli nie masz zbiorniczka pod drugi silniczek to musisz do kupic+malowanie+elektryk.

Taniej wyjdzie kupić zderzak od eSki :gwizdanie: Ja śmigam bez sprysków i jakoś nikt się nie czepia :wink4: Co prawda planowałem i jak trafi się jakaś okazja to założę, ale na dzień dzisiejszy wilgotna szmatka i czyste :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilgotna szmatka

Ja mam ręczne spryski...Mr. Muscle i ręcznikim papierowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ręczne spryski...Mr. Muscle i ręcznikim papierowe :decayed:

Ja też tak mam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ręczne spryski...Mr. Muscle i ręcznikim papierowe :decayed:

burżuje :decayed::tongue4: ja to jak nie mam szmatki (tak jak ostatnio jak śnieg popadał) to biorę garść śniegu i jazda :naughty::tongue4: Trzeba sobie radzić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem cos o tym też tak sie bawiłem ze szmatkami :polew:

Aż nadażyła sie okazja i trafiłem na dobrą tanią sztuke wyszło mnie 500zł z malowaniem :kox: okazja konkret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ręczne spryski...Mr. Muscle i ręcznikim papierowe :decayed:

burżuje :decayed::tongue4: ja to jak nie mam szmatki (tak jak ostatnio jak śnieg popadał) to biorę garść śniegu i jazda :naughty::tongue4: Trzeba sobie radzić :wink4:

Polak potrafi, Polak da radę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Wiec tak. Mam juz ORI spryski - wysuwane, wraz z zaslepkami (o zgrozo w kolorze reszty auta :naughty::good:) w komplecie byla tez pompka :) Koszt 200 + przesyłka. Brakuje tylko zderzaka, czekam na okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje najważniejszego :tongue4: Ale spryski w kolorze to duży plus :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...