Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mója Audi A4 B6 1.8t Q {LY7J}

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Chciałbym wam pokazać moja 

Audi A4 B6 1.8T quattro rocznik 2003

Poniżej foto:

953b441396d03377gen.jpg

d719574298fc845agen.jpg

5401dafcadd396abgen.jpg

2fa25eba6eec733agen.jpg

a69189e2143816b4gen.jpg

Samochód jest sprowadzony z Holandii, kupiony w Błażowej u Michała,  

 

 

 

Edytowane przez andrzejch1980

Opublikowano

Z tym Sline to troche naciągnięte :D ale świetna baza do modów.

Zewnętrzny sline i bedzie ślicznie :D

Opublikowano
  • Autor

To już w późniejszych planach.

Opublikowano

Przynajmniej dokładki w kolor pociągnąć wtedy bd całkiem inaczej

Opublikowano

s-line nie miał dokładek w kolorze?

Opublikowano

Maska i zderzak jakby w innym odcieniu w porównaniu do reszty...

Opublikowano

A co w tym sline naciągniętego?

Pełen sline wewnętrzny, to tego felgi i zawieszenie również sline. Brak sline zewnętrznego niestety :(

Opublikowano

Fajna sztuka do modów. Kolor średni (mam taki sam) ale idzie się przyzwyczaić. No i bex pod maską :naughty: (zazdroszczę :angry:).

Opublikowano

Maska i zderzak jakby w innym odcieniu w porównaniu do reszty...

Patrząc na zdjęcia w ogłoszeniu:

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-b6-1-8t-190-km-quattro-s-line-bose-xenon-lpg-ID6yjoeb.html

to raczej wszystko jest w porządku :hi:

Rozrząd wymieniony przy przebiegu 196 tys. km

Obecnie auto ma licznikowo 216tys.km... ja bym się nie pchał w niepotrzebne koszty. Sprawdź stan paska, powinieneś też znaleźć na nim datę produkcji.

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Maska i zderzak jakby w innym odcieniu w porównaniu do reszty...

Patrząc na zdjęcia w ogłoszeniu:

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-b6-1-8t-190-km-quattro-s-line-bose-xenon-lpg-ID6yjoeb.html

to raczej wszystko jest w porządku :hi:

Rozrząd wymieniony przy przebiegu 196 tys. km

Obecnie auto ma licznikowo 216tys.km... ja bym się nie pchał w niepotrzebne koszty. Sprawdź stan paska, powinieneś też znaleźć na nim datę produkcji.

To nie ten samochód,przecież auto założyciela tematu nie ma gazu i ma według mnie inny kolor i auto z linku jest zarejestrowane w PL. Maska ze zdjęć ma zdecydowanie inny odcień.

Edytowane przez donalex

Opublikowano
  • Autor

 

 

Dnia 19.03.2016 o 10:59, 'BeyerBrown' napisał:

Patrząc na zdjęcia w ogłoszeniu:
OgĹoszenie: Audi A4 B6 1.8T 190 KM quattro S-LINE, BOSE, XENON, LPG - 25 500 PLN
to raczej wszystko jest w porządku

a ciekawe czy byleś zobaczyć :kwasny: , bo na oko to wszystko ładnie,a rzeczywistość swoje, choć nie powiem ładna sztuka, heh i ten sam kolor :banan: co mój!!! :hi:

Edytowane przez andrzejch1980

Opublikowano

To nie ten samochód,przecież auto założyciela tematu nie ma gazu i ma według mnie inny kolor i auto z linku jest zarejestrowane w PL. Maska ze zdjęć ma zdecydowanie inny odcień.

Fak... :facepalm:

Zmyliły mnie felgi, środek i kolor nadwozia :wink:



'BeyerBrown', dnia 19 Marz 2016 - 10:59, napisał:
Patrząc na zdjęcia w ogłoszeniu:
OgĹoszenie: Audi A4 B6 1.8T 190 KM quattro S-LINE, BOSE, XENON, LPG - 25 500 PLN
to raczej wszystko jest w porządku

a ciekawe czy byleś zobaczyć , bo na oko to wszystko ładnie,a rzeczywistość swoje, choć nie powiem ładna sztuka, heh i ten sam kolor co mój!!!

Napisałem przecież "patrząc na zdjęcia" :hi:

:)

Opublikowano

Panowie czepiacie się o sline, auto kolegi jest z 03r i może być w takim zestawieniu bo pełny pakiet wychodził dopiero od czerwca :wink:

Powodzenia w modach :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Weselnie

ytrp3v52.jpg

g6qwmlbd.jpg

Opublikowano

bardzo ladny sedanik pozd powodzenia w modzeniu

Opublikowano

Bardzo fajny kolor !

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jesiennie z Pakietem zimowym jr2qmjox.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A sa jakies konkretne plany?

Opublikowano
  • Autor

Tak plany są

, wywalić kata i wstawić dp, tip-a, wywalić SAI,

założyć gaz, rozrząd,świece itd...,

chce zwiększyć delikatnie moc ;)

co wyjdzie jeszcze to się zobaczy :):wink: ,

czekam w kolejce do gościa co się tym zajmuje, tak wiec morze w tym roku albo dopiero w następnym :banan:

chyba ze jeszcze zostanie coś kasy to i wydech z kwasówki...

a na następny roczek jakieś Fele i opony na lato,,, ale wszystko w swym czasie narazie technicznie ma być tiptop,

Edytowane przez andrzejch1980

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Fajna sztuka bede przyglądał się tematowi i wypatrywal na mieście ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.