Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Woda dostaje się do wewnątrz po słupku


tomasz-gorz

Rekomendowane odpowiedzi

problem polega na tym ze do kabiny od strony pasazera dostaje sie woda, co uszczelnić zeby było ok? ktoredy to wpływa? swego czasu stałem lewa strona na chodniku i jak samochod był przechylony wpływało do srodka sporo wody (miałem wyciagniety schowek) ale tez nie widac skad;(

dodam ze znam kazdy temat o zalanym wnetrzu, ale nic nie pisza o zalaniu przez słupek.[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 20:35_________________________________________________aha, nie mam szyberdachu, odpływy czyste

jak lałem wode to nie było widac zadnego wypływu - niestety po chwili szyba była zaparowana, czyli musiała sie tam dostac;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie było tak samo właśnie sie dzis z tym uporałem woda dostawała sie do kabiny spod obudowy kompa jest tam uszczelka pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale u mnie dostaje sie od prawej strony (pasazer), a z tego co wiem komp jest po lewej :slina:[br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 11:09_________________________________________________uszczelniłem ecu i dalej woda sie pojawia... najlepiej widać ja w schowku i tam sie zatrzymuje... ostatnio tez myłem samochod wezem, cały czas był zamkniety, a jak go otworzyłem to widziałem jak po zaslepce od deski rozdzielczej (taka co przykrywa bezpieczniki - tylko ze z drugiej strony) sa slady po zlewajacej sie kropli:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym obstawiał szybe.

Jak była wyciągana to mogła zostać niedoklejona i wtedy sie leje. Jak leje sie bardziej przy przechylonym aucie to moze jedną stroną być właśnie szyba nie doklejona albo klej nie trzyma. Najlepiej rozebrac słupek i lac woda z węża i patrzeć czy gdzieś koło szyby sie nie pojawia woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety miałem wymieniana, w poniedziałek biore sie za to, mam nadzieje, ze to bedzie przyczyna...[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 23:46_________________________________________________tak jak mowiliscie, problemem okazała sie niedoklejona szyba w gornym rogu, jak sciagnałem plastik ze słupka A to było widac jak sie dostaje :slina: dzis brakło mi dnia, ale jutro postaram sie z tym uporac;)) a pozniej suszenie... sprobuje klimatyzacja jak kolega gdzies pisał i farelka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...