Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B7/1.9Tdi/BKE/sedan/18'' BBS/gwint/supersport/ciemna szyba/


Bartucha1988

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, black4 napisał:

Nie chciałeś pomarańczowych plastików wywalić ?

Pozdrawiam ?

Chce obrysowki w kierunkach Ale nie przez kodowanie włączane z kabiny

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wiadomość prywatna z paroma pytaniami o montaż soczewek jakbyś miał chwile i mógł odpisać byłbym bardzo zadowolony ☺️ Swoją droga super projekt! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2019 o 12:44, Bartucha1988 napisał:

Chce obrysowki w kierunkach Ale nie przez kodowanie włączane z kabiny

Robiłem u siebie kiedyś w B5 taki obrys włączany z kabiny. I z tego co widziałem auto u nowego właściciela to nadal jeździ i nic sie nie spaliło :D

Kolego jak tam sprawa z graniem u Ciebie? Ruszyłeś coś z tematem? Co będzie brzęczało?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2019 o 13:46, Mordeliuss napisał:

Robiłem u siebie kiedyś w B5 taki obrys włączany z kabiny. I z tego co widziałem auto u nowego właściciela to nadal jeździ i nic sie nie spaliło :D

Kolego jak tam sprawa z graniem u Ciebie? Ruszyłeś coś z tematem? Co będzie brzęczało?

Narazie gra zestaw lanzar Max. Wzmacniacz kondensator i  2 x bass reszta glosnikow seria. Wszystko ładnie pyka. Radio wysterowane na -3 basu żeby ori głośniki nie musiały się męczyć. A soobwofer pod zabudowe leży w garażu. Zapowiada sie że dopiero w czerwcu będę mógł do niego wrocic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Bartucha1988 napisał:

Narazie gra zestaw lanzar Max. Wzmacniacz kondensator i  2 x bass reszta glosnikow seria. Wszystko ładnie pyka. Radio wysterowane na -3 basu żeby ori głośniki nie musiały się męczyć. A soobwofer pod zabudowe leży w garażu. Zapowiada sie że dopiero w czerwcu będę mógł do niego wrocic

Z doświadczenia wiem że nie ma sensu instalowa kondensatora 1-5F bo nic nie daje. U siebie mam troche RMS a nie zauważyłem żądnych spadków napięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...