Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zdzierstwo czy normalna cena?


piciuok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Planuję wymienić sprzęgło bo krzywy docisk, bicie wyczuwalne mocno, poszarpuje przy ruszaniu z jedynki i takie tam niuanse :decayed:

Hurtownia która zaopatruje mechanika ni była w stanie mi ustalić po VIN'ie czy jednomas czy dwumas :facepalm:

Ale ceny podali dla dwóch przypadków (oba LUK) :

-> jednomas 680 zł

-> dwumas 2100 zł

Wydaje mi się trochę, że to nie są normalne ceny. Ja, jako osoba indywidualna mogę to sporo taniej kupić, a warsztat który ma zniżki?

Co o tym sądzicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie auto ? Mi ostatnio TOM77 robił wycenę to dostałem 1100zł za cały komplet (sprzęgło, dwumasa, łożysko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież mam profil uzupełniony drodzy koledzy ;d

A4 B5 1.9 TDI AHU 97 vin WUAZZZ8DZVA257125 ;)

Pytałem też kolegów i naprawdę korzystne ceny mają, nic tylko dobrze się zastanowić którego się bardziej lubi i brać no ale...mechanik nie daje mi żadnej gwarancji na usługę jeśli przywiozę swoje sprzęgło. Chodzi taka myśl po głowie, że on w tym przypadku wcale się do montażu nie przyłoży i całość jak krew w piach :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił tego miecia... jak nie daje gwarancji montażu jak przywieziesz mu sam części ze sklepów... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jak przywiozę swoje to chyba aż tyle nie zarobi..przynajmniej mi się tak wydaje, a może zwyczajnie jestem skąpym ch**m i takie są stawki, jak mnie nie stać to mam sprzedaż i kupić UNO...:D

Mimo wszystko chyba tak zrobię...a może ktoś poleci kogoś z okolic Częstochowy / Wielunia / Sieradza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio orientowałem do mnie... cały komplet sprzęgła 1100zł, za robotę powiedzieli 350-400zł.

Więc jakbym się sprężył to w 1500zł zamykam się w wymianie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież mam profil uzupełniony drodzy koledzy ;d

A4 B5 1.9 TDI AHU 97 vin WUAZZZ8DZVA257125 ;)

Pytałem też kolegów i naprawdę korzystne ceny mają, nic tylko dobrze się zastanowić którego się bardziej lubi i brać no ale...mechanik nie daje mi żadnej gwarancji na usługę jeśli przywiozę swoje sprzęgło. Chodzi taka myśl po głowie, że on w tym przypadku wcale się do montażu nie przyłoży i całość jak krew w piach :kwasny:

to ze masz profil uzupelniony nie musi automatycznie oznaczac ze pytasz o czesci do tego auta ;) moim zdaniem troche drogo. ja za dwumas (bez sprzegla) sasha do mojej a3 placilem u tomka chyba 1100zł ale do Twojego auta powinno byc tansze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...