Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki koszt wysyłki maski a4 b6?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam może ktoś kiedyś wysyłał maskę silnika jaki koszt?mam 240km czy lepiej samemu sie wybrać?

Opublikowano

ciężko będzie to zabezpieczyć dobrze więc lepiej pojechać samemu

Opublikowano
  • Autor

Myślisz ze nie dojedzie cała?

Opublikowano

Różnie bywa. Ja kiedyś brałem od kolegi z forum cały przód i wszystko doszło w całości :P. Z tego co pamiętam, za przesłanie maski biorą ~100PLN.

Opublikowano
  • Autor

Jak to było zabezpieczone?

Opublikowano

Nie ryzykuj, często opisują części blacharskie jako idealne a w rzeczywistości jest masakra, zawsze możesz sobie sprawdzić miernikiem, czy nie ma szpachli. 240km to jeszcze nie jest tragiczna odległość a jak wyjdzie lipa, to stracisz tylko koszt paliwa a nie będziesz się użerał ze zwrotem kasy, odsyłaniem itepe itede. Weź jakieś auto z LPG to ci wyjdą śmieszne pieniądze a zawsze pewność 100%.

Opublikowano
  • Autor

Może Masz rację Kolego!darmo nerwy sobie psuć...

Opublikowano

tylko weź takie auto żeby maska Ci się zmieściła :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przyczepka powinna wystarczyć:-)bo do auta to ciężko będzie

Opublikowano

Nie ryzykuj, często opisują części blacharskie jako idealne a w rzeczywistości jest masakra, zawsze możesz sobie sprawdzić miernikiem, czy nie ma szpachli. 240km to jeszcze nie jest tragiczna odległość a jak wyjdzie lipa, to stracisz tylko koszt paliwa a nie będziesz się użerał ze zwrotem kasy, odsyłaniem itepe itede. Weź jakieś auto z LPG to ci wyjdą śmieszne pieniądze a zawsze pewność 100%.

Zgadzam się. Przy takich zakupach trzeba uważać. Dlatego wolałem znaleźć graty na forum. Tutaj chyba łatwiej o uczciwych sprzedawców, chociaż wiadomo, że nie wszyscy do tego grona należą ^^.

Edytowane przez X18XET

Opublikowano
  • Autor

Macie racje to nie jest 20zł

Opublikowano

Kupowałem właśnie maskę do siebie i też szukałem daleko, bo chciałem ten sam kolor. Dzwoniłem po handlarzach i potwierdzam - lepiej jechać osobiście nawet jak dalej. Oni piekielnie kłamią jeżeli chodzi o stan tych części, a jak zaczynasz się dopytywać i prosić o dodatkowe zdjęcia to zaczynają się bulwersować, że to nie nowe auto i że za takie grosze się nie wiadomo czego chce.

Mi się fartnęło, bo kupiłem od użytkownika z forum w moim mieście.

Opublikowano
  • Autor

Właśnie!handlarze...

Opublikowano

kupowałem do Cabrio u handlarza, płaciłem 80zł za przesyłkę pobraniową. wysyłał DPD, a kurier jeszcze sam kazał mi od razu sprawdzić czy się nie uszkodziło ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.