Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki koszt wysyłki maski a4 b6?


spraniec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może ktoś kiedyś wysyłał maskę silnika jaki koszt?mam 240km czy lepiej samemu sie wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko będzie to zabezpieczyć dobrze więc lepiej pojechać samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie bywa. Ja kiedyś brałem od kolegi z forum cały przód i wszystko doszło w całości :P. Z tego co pamiętam, za przesłanie maski biorą ~100PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ryzykuj, często opisują części blacharskie jako idealne a w rzeczywistości jest masakra, zawsze możesz sobie sprawdzić miernikiem, czy nie ma szpachli. 240km to jeszcze nie jest tragiczna odległość a jak wyjdzie lipa, to stracisz tylko koszt paliwa a nie będziesz się użerał ze zwrotem kasy, odsyłaniem itepe itede. Weź jakieś auto z LPG to ci wyjdą śmieszne pieniądze a zawsze pewność 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko weź takie auto żeby maska Ci się zmieściła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepka powinna wystarczyć:-)bo do auta to ciężko będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ryzykuj, często opisują części blacharskie jako idealne a w rzeczywistości jest masakra, zawsze możesz sobie sprawdzić miernikiem, czy nie ma szpachli. 240km to jeszcze nie jest tragiczna odległość a jak wyjdzie lipa, to stracisz tylko koszt paliwa a nie będziesz się użerał ze zwrotem kasy, odsyłaniem itepe itede. Weź jakieś auto z LPG to ci wyjdą śmieszne pieniądze a zawsze pewność 100%.

Zgadzam się. Przy takich zakupach trzeba uważać. Dlatego wolałem znaleźć graty na forum. Tutaj chyba łatwiej o uczciwych sprzedawców, chociaż wiadomo, że nie wszyscy do tego grona należą ^^.

Edytowane przez X18XET
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem właśnie maskę do siebie i też szukałem daleko, bo chciałem ten sam kolor. Dzwoniłem po handlarzach i potwierdzam - lepiej jechać osobiście nawet jak dalej. Oni piekielnie kłamią jeżeli chodzi o stan tych części, a jak zaczynasz się dopytywać i prosić o dodatkowe zdjęcia to zaczynają się bulwersować, że to nie nowe auto i że za takie grosze się nie wiadomo czego chce.

Mi się fartnęło, bo kupiłem od użytkownika z forum w moim mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowałem do Cabrio u handlarza, płaciłem 80zł za przesyłkę pobraniową. wysyłał DPD, a kurier jeszcze sam kazał mi od razu sprawdzić czy się nie uszkodziło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...