Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki Żywot Oryginalnego Rozrządu?


maluch16290

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy wie ktos po ilu wymiana oryginalnych rolek, napinacza i pompy wody w a4 ADRce? Moje Audi ma wszystkie części rozrządu org. I dopiero 124 tys km i zmieniam rozrząd niebawem, ale nie wiem czy to już trzeba komplet..czy tylko pasek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy wie ktos po ilu wymiana oryginalnych rolek, napinacza i pompy wody w a4 ADRce? Moje Audi ma wszystkie części rozrządu org. I dopiero 124 tys km i zmieniam rozrząd niebawem, ale nie wiem czy to już trzeba komplet..czy tylko pasek?

nieźle masz skręcony licznik :decayed: , jeśli Ty łykasz to, że masz tyle na szafie to musisz być szczęśliwym człowiekiem :)

zmieniaj kompletny rozrząd bez dyskusji, pompa wody jest na osobnym pasku ale przy okazji wymiany rozrządu ją też wymień będzie spokój na zaś

a bezpieczny interwał będzie sie wahał w granicach 80-100 tyś km

Edytowane przez uszolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy wie ktos po ilu wymiana oryginalnych rolek, napinacza i pompy wody w a4 ADRce? Moje Audi ma wszystkie części rozrządu org. I dopiero 124 tys km i zmieniam rozrząd niebawem, ale nie wiem czy to już trzeba komplet..czy tylko pasek?

nieźle masz skręcony licznik :decayed: , jeśli Ty łykasz to, że masz tyle na szafie to musisz być szczęśliwym człowiekiem :)

zmieniaj kompletny rozrząd bez dyskusji, pompa wody jest na osobnym pasku ale przy okazji wymiany rozrządu ją też wymień będzie spokój na zaś

a bezpieczny interwał będzie sie wahał w granicach 80-100 tyś km

Mój dziadek ma passerati 1997 rok, 1.9tdi. Na liczniku 160 tyś. Jest pierwszym właścicielem. Już widzę jak przyjdzie czas sprzedaży. Trzeba będzie go skręcić, ale w drugą stronę. Z 600 tyś. się zrobi i może ktoś kupi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to wymieniam cały tak czy tak, a to Audi mój ojciec kupił sam od Włocha, oczywiście we Włoszech, i to za 3,5 tys euro, nie malo, także mysle jest oryginał, mam książkę serwisowa i inne papiery, naklejki się zgadzają i środek auta nie wykazuje zużycia, ja jak będę sprzedawał to też przekrece że 200 tysięcy do przodu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod wątek mój ma teraz 95000 tyś km i rozrząd miał zmieniany jak miał 36000 ze względu na wiek tak więc tez czeka mnie wymiana, a co do przebiegu to trafiają sie ja kupiłem swojego 6 lat temu jak miał 49000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że się trafiają ale nie z otomoto czy komisów przydrożnych ;) pozdrawiam, dodam że też nie muszę zmieniać jeszcze, ale zrobię to że względu właśnie na wiek ;) pasek ma 6 lat i 30 tys nalatane, a graty 19 lat więc też już czas ;)

Edytowane przez maluch16290
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...