Skocz do zawartości
IGNOROWANY

oszusci na olx


mariuszbielsko

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestes sam ostatnio zostałem wydymany na 200 zł za buty z nike na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wy to robicie? Siedzę na allegro z 10 lat. Kupionych mam kilkaset, sprzedanych podobnie i nigdy nie zostałem w żaden sposób oszukany...

Na OLX podobnie...

Czasami towar mnie nie zadowalał, bo był niezgodny z opisem, ale oddawałem /wymieniałem. Sporadycznie waliłem negatywy jak nie chciało mi się szitu odsyłać, ale nikt nigdy nie próbował wziąć kasy i nie wysłać.

Jednakże z doświadczenia wiecie co wam powiem?

Najbardziej kurwesko oszukańcza jest branża motoryzacyjna. Bez kitu! Wszystko inne mogę w zasadzie kupować na ślepo i jest git, ale jeżeli o auta chodzi i jakiekolwiek części to krętactwo jest gigantyczne.

Edytowane przez Emejcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emejcz poczekamy zobaczy jak kolega założy tema ze ktos mnie wydymal, tez bardzo dózo kupuje na allegro i niemialem nigy problemow do dnia 14.03.16 kiedy nawet w pracy słuchalem jak wypowiadala sie babka co zamowiła perfumy i oczywiscie paczka dotarla ale zamast perfum były pociete kartony smialem sie, a tu zonk sam zostalem wydymany nie znasz dnia godziny kiedy moze cie ktos w h.... zrobic , wtedy zapytamy o to samo jak ty to robisz

pozd

Edytowane przez mariuszbielsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziw dla tych ludzi ze nie boja sie podawac adresu. Moja sugestia jak masz kolegow dresow albo znasz srodowisko huliganskiw podrzuc im ta aukcje jak ktorys z nich sie nadzieje to koles raczej zadowolony nie bedzie i zeby straci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam nie ktore Wasze komentarze i chyba zaczne sprzedawac wszystko i nic przez OLX i moze za jakis czas jakas fajna A6 zaparkuje u mnie pod blokiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy macie adres w danych do przelewu wiec wiadomo gdzie szukac i co zrobic ,a i nie zapomnijcie sobie doliczyc za fatyge ,ze mnna juz jeden cwaniaczek sie spotkal i nie bylo mu wesolo jak placil i lapal lampy ,teraz staram sie wszystko kupowac na olx osobiscie i placic tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy macie adres w danych do przelewu wiec wiadomo gdzie szukac

Kolego wczoraj przyszło mi pismo z sądu ze wytrzymują sprawę bo nie mogą ustalić dokładnego miejsca pobytu podejrzanego heh ,a dostali ode mnie numer konta,imię nazwisko,tele nawet link na profil facebooka tragedia po prostu :/ Edytowane przez buka1207
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba pomagac sobie samemu

Też tak myślę że najlepiej zgarnąć koleszkow i i załatwić to na własną rękę bo te sądy to jeden wielki cyrk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olx a allegro to dwie różne bajki. Procent pozytywnych komentarzy daje mniej wiecej taki sam procent pozytywnej transakcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona w grudniu zamówiła domek dla lalek dla córki na OLX ... ani domku ani kasy i tel gościa milczy .... Była na policji przyjeli zgłoszenie gdzie podała imię, nazwisko, adres, nr konta i wydrukowany screen ogłoszenia... Do dziś cisza i podejrzewam że nic z tego nie będzie...

Gdyby nie odległość Wrocław => Hrubieszów to bym się przejechał ale nie uśmiecha mi się walić na drugi koniec polski... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian K. to zapewne jakiś bezrobotny alkoholik, który za parę złoty wziął na siebie przesyłkę konsoli - czyli tak zwany słup .

Zapewne chodzi tu o Huberta S. właściciela lombardu. Sprzedaje również na allegro i o dziwo nie ma ani jednego negatywa.

To chyba twoja PS3

http://olx.pl/oferta/konsola-ps3-320gb-gra-uncharted-3-CID99-ID8y2lT.html#b951873cd8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za link ale nie moj ja mialem slima, moze i ma pozytywy ale fakt ze ktos prubuje niby sprzedać lub zamienic jego lapka jakos go nie interesowalo to rozmaiwajac z typem przez tel totalna olewka


pozatym juz to olalem sprawe zostawilem dla naszej super policji ktora po jakims czasie umozy sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest slim? Ja się nie znam ale w opisie jest, że to SLIM 320GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki problem. typ mnie oszukał na allegro na 200 zł na butach z Nike. zgłosiłem sprawe do admina allegro i dostałem emaila takiego że mam zgłosić sprawe na policje i z jakims tam papierem z policji mam wysłać im ten papier a oni kase oddadzą.

Tylko teraz czy policja da mi tego samego dnia jakiś dokument..

i czy wogóle coś dostane??|

miał ktos styczność z czyms takim???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja szfagrowa czy jak to sie mówi miała taka sytuacje.. kupiła plecak i cisza... chciała od allegro zwrot itp... poszła na policje i po czasie przyszło jej pismo z policji posztą na temat tej sprawy itp.

Napisałą do allego kazali przesłać skan, po czym dodatkowo trzeba wypełnić kilka dodatkowych formularzy na allegro ...

Tak więc raczej musisz czekać na list z policji dopiero wtedy musisz pisac do allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha tak jak myślałem w naszym kraju nic nie dostaniesz odrazu. trzeba czekać. no nic . Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...