Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B7 S-LINE 2.0T QUATTRO by LewY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oryginalna dv jest najbezpieczniejsza i bardziej precyzyjna. Nie oznacza to jednak ze nie da się wsadzić blow offa ale bez odpowiedniego softu raczej nie radziłbym jeździć na tym a w jakieś adaptery i inne badziewia nie wierzę, aczkolwiek jak kolega wyżej zamontuje to może pochwali się efektem jaki wystapil. ;)

Edytowane przez arek_cccp

Opublikowano
  • Autor

Jednak zostaje przy oryginalnej DV , dzisiaj już do mnie dotarła ok 17 montuje :) i zobaczymy efekt , czy auto dostanie nowe życie :)

Opublikowano

Oryginalna dv jest najbezpieczniejsza i bardziej precyzyjna. Nie oznacza to jednak ze nie da się wsadzić blow offa ale bez odpowiedniego softu raczej nie radziłbym jeździć na tym a w jakieś adaptery i inne badziewia nie wierzę, aczkolwiek jak kolega wyżej zamontuje to może pochwali się efektem jaki wystapil. ;)

Miałem w MOIM TFSI to wiem jak działa ;)

Opublikowano
  • Autor

Oryginalna dv jest najbezpieczniejsza i bardziej precyzyjna. Nie oznacza to jednak ze nie da się wsadzić blow offa ale bez odpowiedniego softu raczej nie radziłbym jeździć na tym a w jakieś adaptery i inne badziewia nie wierzę, aczkolwiek jak kolega wyżej zamontuje to może pochwali się efektem jaki wystapil. ;)

Miałem w MOIM TFSI to wiem jak działa ;)

Również miałem u siebie to w GTI , fakt żadnych błędów nie wywalało.

Opublikowano

Ja tutaj nie mówię o błędach ;) i że nie będzie działać. Bardziej chodzi mi o bezpieczeństwo i ori pod tym względem jest lepsza .

Edytowane przez arek_cccp

Opublikowano
  • Autor

Ja tutaj nie mówię o błędach ;) i że nie będzie działać. Bardziej chodzi mi o bezpieczeństwo i ori pod tym względem jest lepsza .

Tutaj się z Tobą zgodzę i dlatego zostaje przy ori :)

Opublikowano

odczuwasz roznie miedzy downpipe a standardowym katem??

Opublikowano
  • Autor

odczuwasz roznie miedzy downpipe a standardowym katem??

Odczuje jak naprawie dzisiaj DV bo auto straciło moc , dam znać wieczorem jak efekt :)

Opublikowano

oki oki a druga sonde wyłączasz przy dp ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

oki oki a druga sonde wyłączasz przy dp ??

Tak druga sonda będzie wyłączona programowo przy remapie , aktualnie świeci się check.

odczuwasz roznie miedzy downpipe a standardowym katem??

Jakiejś wielkiej różnicy to nie odczułem tylko taka ze pojawił się lekko nie przyjemny dzwięk. Poniżej pokazuje zdjęcia jak wyglądała DV uszkodzona oraz nowa :)

przedjpg_ssasqsa.jpg

Tutaj nowa wzmocniona DV

pojpg_ssasqan.jpg

Różnica po wymianie jest kolosalna , auto dostało drugie życie :)

Panowie , możliwe że niedługo moje audi będzie na sprzedaż , ponieważ prawdopodobnie zostane posiadaczem golfa 6r , jak coś to PW.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widzę, że kolega autko sprzedaje - co się stało, że tak szybko auta chcesz się pozbyć?

Opublikowano

Kolego jaka cena tej wzmocnionej DV?

Opublikowano
  • Autor

Widzę, że kolega autko sprzedaje - co się stało, że tak szybko auta chcesz się pozbyć?

Będe miał w połowie czerwca/ początek lipca golfa 6R.

Kolego jaka cena tej wzmocnionej DV?

135zł.

Edytowane przez lewystw

Opublikowano

Ja tutaj nie mówię o błędach ;) i że nie będzie działać. Bardziej chodzi mi o bezpieczeństwo i ori pod tym względem jest lepsza .

:facepalm::grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Sprzedane - temat do zamknięcia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.