Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fis i pomiar spalania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy to w tym dziale,ale mam pytanie.

Jak ustawic pomiar sredniego i chwilowego spalania jednocześnie na fisie?;)

Opublikowano

na prawej manetce masz przełącznik funkcji komputera

CASmXTX.jpg

aaa, nie doczytałem, że chcesz jednocześnie ;)

Edytowane przez Vis

Opublikowano

Nie da się?

Edytowane przez komoornik

Opublikowano

Nie w każdym zapewne jest aktywny "Efficency program", ale trzeba guziorem "RESET" wybrać tryb ECO (w przypadku kolorowego FIS pojawią się zielone elementy na ekranie). Potem za pomocą "strzałek" przełączyć na opcję, która to właśnie wyświetla chwilowe i średnie spalanie.

Opublikowano

Tryb ECO? :mellow:

nie wiem czy posiadam cos takiego :huh:,chyba ze chodzi o taki zielony pasek ktory sie pojawia AIR condigtion czy cos takiego..

Edytowane przez firefighter79

Opublikowano

Tryb ECO? :mellow:

nie wiem czy posiadam cos takiego :huh:,chyba ze chodzi o taki zielony pasek ktory sie pojawia AIR condigtion czy cos takiego..

rszckm.jpg

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Opublikowano

OK dziękuje,juz sie odnalazłem,jest tryb eco z zielonym czyms tam :kox:

widze kolega ma parktronic kurcze u mnie brak tylko czujniki sa na tyle..

Edytowane przez firefighter79

Opublikowano

OK dziękuje,juz sie odnalazłem,jest tryb eco z zielonym czyms tam :kox:

widze kolega ma parktronic kurcze u mnie brak tylko czujniki sa na tyle..

ten zielony pasek rosnie jak ledwo odpalisz auto ogrzewanie szyby tył i takie tam no jest park niebawem wpadnie jeszcze kamera tył

Opublikowano

tak o tym zielonym pasku wiedzialem juz wczesniej z tym ze nie przełaczałem w manetce no i teraz wiem co w trawie piszczy .

duzy koszt kamerki?

Opublikowano

tak o tym zielonym pasku wiedzialem juz wczesniej z tym ze nie przełaczałem w manetce no i teraz wiem co w trawie piszczy .

duzy koszt kamerki?

sama kamera to koszt od 250 do 500 zł ale ale sterowniki sa drogie http://allegro.pl/kamera-cofania-sterownik-audi-a4-a5-8t0907441c-i6041140621.html

Opublikowano

Eh wszystkie dodatkowe zabawki do Audi sa drogie ...

Opublikowano

Panowie, kamerka to się przydaje w 13metrowym autobusie, da się i bez niej żyć w osbówce...

Opublikowano

Dokładnie to dodatkowy bajer i kosztowny :decayed:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odgrzeje kotleta jeśli chodzi o tryb ECO na FISie - u mnie niestety nie ma takiej opcji - mam kolorowy FIS - czy da się to jakoś do kodować VAGiem ?

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

 

Nikt? Nic?

Opublikowano

Teoretycznie powinno się dać włączyć, ale o ile dobrze pamiętam, to w podpowiedziach było, że dotyczy to tylko smochodów >MY2010

Opublikowano

Czyli jak przelece na manetce na ekran z zielonym paskiem, jak zdjecie wyzej, to wlacza mi sie tryb eco? :D Tak jak w przypadku drive select?

Opublikowano

Nie ma to żadnego wpływu na prace silnika, skrzyni, czy zawieszenia. To tylko dodatkowa garść informacji o spalaniu itp.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano
1 godzinę temu, M@rcus napisał:

Nie ma to żadnego wpływu na prace silnika, skrzyni, czy zawieszenia. To tylko dodatkowa garść informacji o spalaniu itp.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Tak też myślałem. 
Dopiero dzisiaj zakodowałem sobie Drive Select, i tam w trybie Eco, na wyświetlaczu zamiast D, albo S, jest E, i skrzynia i silnik faktycznie inaczej pracują.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.