Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy warto zmieniać wtryski


danielbobik20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam koledzy do was pytanie

Posiadam BEX-a

Czy i co przyniesie mi zmiana wtrysków

przedrzymskim czy warto

Program wykazał mi 211KM i 343 Nm

dlaczego taki mały wzrost Km ? a nie proporcjonalny do Nm

dzieki pozdrawiam

Edytowane przez danielbobik20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten co program robił co powiedział? Bo on chyba powinien wiedzieć co powoduje że wyszło mało km, czy brakowało paliwa, czy osprzęt w kiepskim stanie, czy silnik cofa zapłony? Jak nic nie powiedział to skąd my mamy wiedzieć? Zrób logi to można coś będzie powiedzieć na ten temat.

Edytowane przez ?ukasz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niuton duży z dołu, słaby z góry dlatego moc taka a nie inna. Przyczyn może być dużo np. niedomagające turbo. Bexowe wtryski do 220 km powinny obrobić, powyżej to już lepiej 380 cc założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szczerze to nic nie powiedział tylko baknoł ze na programie możne dodać 5 albo 20 km poprosiłem go o sprawdzenie wydajnosci turbo stwierdził ze jest w dobrym stanie. Ogólnie rzecz biorąc pojechałem na hamownie po to żeby sprawdzili mi osprzęt i tez tak im powiedziałem . Usłyszałem ze jest wszystko ok

To jest zdjecie wykresu nie udalo mi sie inaczej tego wyslac ponizej jest adres

http://zapodaj.net/d41536d248d04.jpg.html

Edytowane przez danielbobik20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie nie dowiedziałeś się nic od brk oprócz wykresu, zrób sobie logi dynamiczne może wyjdzie co go boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki nie nic a pytałem czy mi sprawdzi osprzęt powiedział ze tak wiec zapytałem odpowiedział ze wszystko ok spróbuje najszybciej przesłać wam wyniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo moc maks przy 4,5 tys obr - jak w nowych dieslach. Bardzo słaba góra, tak czy siak dobrze to nie jest... Nie wiem po co tuner robił program jak coś mu dolega. Kata masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie robił programu tylko hamownie ja ja kupiłem to ponoć była robiona w MTM berlinie mam dokumenty na to nie mam kata jest downpipe cały przelot tip wkładka filtra powierza HIflow i zawór DV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedź do kogoś kto kuma w temacie i zrób nowy program, ewentualnie dołóż mocniejsze wtryski 380 cc. Pewnie tak program napisany na moment z dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę stracić na momecie ? zmienię wtryski i zobaczymy czy coś da

Edytowane przez danielbobik20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto zdrowe to wtryski oryginalne z BEXa z tego co się orientuje powinny ogarnąć moc na tej turbinie.

Sprawny osprzęt i silnik w dobrym stanie w BEXie owocują mocami 220-235ps.

Wydaje mi się że sama wymiana wtrysków nic Ci nie da .. Jeśli są problemy z paliwem szukał bym przyczyny bardziej w nie dającej dobrego cisnienia pompie paliwa, może filtr jest jakiś kijowy i też zaniża ciśnienie.;

Przyczyn może być sporo, najlepiej jak kolega Łukasz pisze, zrób logi i wtedy mniej więcej wyjdzie co może być nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z błędów jakie mi pokazuje vag to wywołane wyciętym katem i nie wycięta sada programu : typu sonda i niski próg kata i przypalona sada oraz błąd termostatu . Co możne byc przyczyna duzego spalania na bezyny ?

Edytowane przez danielbobik20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...