Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] "Huczący pisk" przy skręcaniu w prawo


Furio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki nietypowy problem. Moja aczwóreczka czasami piszczy przy skręcaniu w prawo. Ten dzwik jest taki jakby metaliczny i nie zawsze się zadaża. Dodam, że czasmi piszczy przy minimalnym skręcie, a czasem wogóle. Ten odgłos jest dość głośny. Trudno mi sprecyzowac dokładnie co to za dzwięk. Coś ala "huczący pisk???"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy konkretnie piszczy, po dluzszym postoju, kiedy ruszasz (przez kilka minut od ruszenia) czy sporadycznie ale nawet podczas dluzszej jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez obstawialbym pasek od pompy. w poprzedniej a4 to mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się dzieje raczej sporadycznie. Nieważne czy po postoju czy jak dłużej jeżdzę.Czasami przy mocnym skręcie, a czasami przy najlżejszym. Ostatnio miałem wymieniany pasek od alternatora i wspomagania. MOże coś źle zrobili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradźcie ja mam coś podobnego tylko coś mi hałasuje cały czas gdy tylko skręcę lekko kierownicą nie wiem czy to pasek czy może może koło pasowe od alternatora podobno wydaje podobny dźwięk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również jest podobnie. Zwłaszcza przy skręcie w lewo (ale chyba przy jeździe na wprost również :|).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dolać tylko płynu i wraca wszystko do normy .Rada nie mieszać tylko płynów lepiej wcześniej pobrać troczę ze zbiorniczka i zmieszać z nowym jak się nie pieni po kilu minutach to można zalewać i po piskach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również jest podobnie. Zwłaszcza przy skręcie w lewo (ale chyba przy jeździe na wprost również :|).

jak masz huczenie to może być pompa (łożysko jej, ale się wymienia całą) albo nawet maglownica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nie jest cos podobnego tyle że przy ostrym skręcie w lewo zaczeło sie to dopiero niedawno temu ale dzwięk jest taki jakby metal tarł o metal bez jakiegos smarowania ,skręciłem kołami w lewo n a postoju i zajrzałem i moim oczom ukazał sie dziwny widok otóż prawy drąz ek kierowniczy jest lekko przytarty i widać ze jest to sieże zatarcie .I co wy nato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...