Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7] Audi a4


Virnik

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba trochę wyluzować, kochamy te samochody, ale... i tutaj każdy kończy to zdanie po swojemu :)

I każe "ślady wojny" przypominają nam historię związaną z naszym autem... Coś pięknego :)

Opisz co i jak zrobiłeś, aby "naprawić" tą przypadłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już bym miesiąc bez życia chodził gdybym takie coś zrobił:-(

Ja tez i byłby płacz :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

końcówki tłumika kupić 'do wspawania' a jak nie to z jaką średnią mufy wewnętrznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakas odczuwalna roznica po wymianie oleju?

musze w najblizszych dniach wymienic olej i komplet filtrow i wlasnie chce kupic motula..no chyba ze polecacie jakis inny.

Teraz zalany jest CASTROL.

Olej musi byc LONG LIFE czy nie? bo slyszalem opinie w ASO ze olej musi byc koniecznie LONG LIFE ale wymieniany co 10-15 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sporo przygód przeszło Audi, najpierw zatopiłem auto w błocie (zawiesił się na progu) i po godzinie z liną jakoś udało się wyjechać... Po czym pojechał odrazu na czyszczenie podwozia, w 'profi' firmie, która zerwała mi uszczelkę korka miski olejowej oraz rozerwała kable od czujników hamulca.

Wszystko ponaprawiane i przy okazji wjechały nowe kloce na przód i pare pierdołek.. Dzisiaj auto zawitało w Fabryce Mocy w Lublinie, miałem spore przypuszczenia że auto nie trzyma serii, jakiś mechanik powiedział że turbo do regeneracji bo w wężach intercoolera kapie olej :o

Ale jak się okazało auto trzyma normę i to nawet za bardzo (podobno dzięki nowym wtryskom o oznaczeniu BD które zapodają idealnie), było przypuszczenie że auto miało już jakiś program ale z biegiem działań wyszło tylko nieudolne grzebanie przy dpf i egr, moc nie była ruszana. :decayed:

Wykres przed:

IMG_20160524_171933cc19a.jpg

Po:

IMG_20160524_171953778d3.jpg

I naniesione:

IMG_20160524_172003ec656.jpg

Chciałem jak najbezpieczniejszą modyfikację więc wyszło ~30km więcej, przy niższej temperaturze może ~35 :banan:

--------------------------------------

No i wjechały dwa małe modziki :banan:

audi6e4e7.png

Edytowane przez Virnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wcisniesz hamulec to też sie pali czy kontrolka świec gaśnie calkowicie? Żarówki tez ci sie spalily na tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu taka cisza w temacie :D tak fajnie się czytało a tu nagle temat się urywa :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...