Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7] Audi a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba trochę wyluzować, kochamy te samochody, ale... i tutaj każdy kończy to zdanie po swojemu :)

I każe "ślady wojny" przypominają nam historię związaną z naszym autem... Coś pięknego :)

Opisz co i jak zrobiłeś, aby "naprawić" tą przypadłość :)

Opublikowano

Ja już bym miesiąc bez życia chodził gdybym takie coś zrobił:-(

Ja tez i byłby płacz :cry:

Opublikowano

Narzeczona nie ma czasem tipsów :P

Opublikowano
  • Autor

końcówki tłumika kupić 'do wspawania' a jak nie to z jaką średnią mufy wewnętrznej?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jakas odczuwalna roznica po wymianie oleju?

musze w najblizszych dniach wymienic olej i komplet filtrow i wlasnie chce kupic motula..no chyba ze polecacie jakis inny.

Teraz zalany jest CASTROL.

Olej musi byc LONG LIFE czy nie? bo slyszalem opinie w ASO ze olej musi byc koniecznie LONG LIFE ale wymieniany co 10-15 tys.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio sporo przygód przeszło Audi, najpierw zatopiłem auto w błocie (zawiesił się na progu) i po godzinie z liną jakoś udało się wyjechać... Po czym pojechał odrazu na czyszczenie podwozia, w 'profi' firmie, która zerwała mi uszczelkę korka miski olejowej oraz rozerwała kable od czujników hamulca.

Wszystko ponaprawiane i przy okazji wjechały nowe kloce na przód i pare pierdołek.. Dzisiaj auto zawitało w Fabryce Mocy w Lublinie, miałem spore przypuszczenia że auto nie trzyma serii, jakiś mechanik powiedział że turbo do regeneracji bo w wężach intercoolera kapie olej :o

Ale jak się okazało auto trzyma normę i to nawet za bardzo (podobno dzięki nowym wtryskom o oznaczeniu BD które zapodają idealnie), było przypuszczenie że auto miało już jakiś program ale z biegiem działań wyszło tylko nieudolne grzebanie przy dpf i egr, moc nie była ruszana. :decayed:

Wykres przed:

IMG_20160524_171933cc19a.jpg

Po:

IMG_20160524_171953778d3.jpg

I naniesione:

IMG_20160524_172003ec656.jpg

Chciałem jak najbezpieczniejszą modyfikację więc wyszło ~30km więcej, przy niższej temperaturze może ~35 :banan:

--------------------------------------

No i wjechały dwa małe modziki :banan:

audi6e4e7.png

Edytowane przez Virnik

Opublikowano

wywal wycierak - fajniejsza linia dupki wychodzi :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

-

Edytowane przez Virnik

Opublikowano

Jak wcisniesz hamulec to też sie pali czy kontrolka świec gaśnie calkowicie? Żarówki tez ci sie spalily na tyle?

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

co tu taka cisza w temacie :D tak fajnie się czytało a tu nagle temat się urywa :D  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.