Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7] Audi a4


Virnik

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie co do filmu to d*py nie urywa,powinno być lepiej .moje 1.8 t robione samym softem lepiej jedzie. Wydaje mi się ze ktoś kto ma asb powinien bardziej ogarniać i wywnioskować więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zamów taki jaki masz na kartce... :) będzie jeździł na tym samym, więc raczej żadnej problem...

Może nagram dzisiaj filmik z 0-100 albo coś w ruchu to będziesz widział różnice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty kolego widzisz różnice po filmie jako POSIADACZ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę po filmiku mega różnicę, tylko tak jak pisałem, ja w swoim aucie mam parę modów już gotowych i dlatego moje auto jedzie zdecydowanie szybciej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automat jest wolniejszy od manuala, ale aż o tyle co na filmiku nie powinien, chociaż spróbuj startu z wyższych obrotów i nie zdziwię się jak wyjdzie sekundę szybciej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do oleju, będzie dobry motul 5w30 specific?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5w30 8100 x-clean+

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, filmiki zrobiłem przed chwilą na szybko - uwierzcie mi że nie jest łatwo przymocować telefon taśmą klejącą do kierownicy :decayed:

na szybko 2, start różnie, oba pod górkę:

1.

2.

Edytowane przez pksmlody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w serii powinieneś mieć 6.8, tutaj z chipem masz 6.47 (stoper i 1 filmik), czyli zdrowo jak jeszcze pod górę. Dzięki wielkie :) będe wybierał się na hamownie do r-performance i zobaczymy.


Automat jest wolniejszy od manuala, ale aż o tyle co na filmiku nie powinien, chociaż spróbuj startu z wyższych obrotów i nie zdziwię się jak wyjdzie sekundę szybciej :P

No i jest niecałą sekundę szybciej :) wychodzi ~7.80, wg katalogu powinno być 7.50 - pewno jakbym wystartował z wyższych obrotów. Zostaje jeszcze kwestia czy katalogowy czas jest mierzony jak w 1 filmiku czy jak w drugim? z wyższych obrotów?

Swoją drogą troche bałem się cisnąć hamulec i gaz razem, to mój pierwszy automat w życiu i nie do końca wiem czy to dobry pomysł z tym startem z wysokich, macie jakieś opinie?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł ekwipunek od dzika, olej zmieniam ze specifica na x-clean :)

Ezmh7Q4.jpg

numery dla potomnych, wyszło 604pln.

I pytanie, czy to nie jest już dokładka z której wyjdą pojedyncze ulterki?

Bw2a2pY.jpg

ajDdQ0S.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 wyjdą na luzaka :) sam wczoraj zakładałem pod taką...jest spox i jeszcze miejsce :)

Dzięki ;) jeszcze się wstrzymam bo zastanawiam się nad kompletnym wydechem, nie wiem tylko jakim :x

tragedyyyja się stała :( rano wchodzę do samochodu a tu taki widok:

8726JVB.jpg

da się coś z tym zrobić? czy nowy tunel? :(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakbyś zdrapał grubą warstwę starego plaka :decayed: Spróbuj to spolerować po brzegach jakimś plast-x'em, a później podmalować wacikiem bezbarwnym matem w odpowiednim rozcieńczeniu i powinno być prawie niewidoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn najpierw była cienka guma, która zrobiła się chropowata - nie wiem czy 'samo' się stało czy narzeczona mi nie chce o czymś powiedzieć ;x tą warstwę zdrapałem i tak myślę właśnie nad tym co napisałeś albo o jakiejś gumie w sprayu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już bym miesiąc bez życia chodził gdybym takie coś zrobił:-(

to się stało wczoraj, ja tygodnia nie wytrzymam :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...