Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogrodzenie Betonowe Sąsiada...


Bristol

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chodzi o sytuacje która ma miejsce u mojej siostry a mianowicie...

Sąsiedzi ze po paru nieporozumieniach ( nie był wojny tylko parę wymian zdań ) postanowili postawić wzdłuż swojej niezabudowanej działki płot betonowy ( 2m. wys )

Czy mają do tego bez dyskusyjne prawo? Czy np. można się z tym nie zgodzić pod jakimś pretekstem?

Ten płot wygląda co najmniej beznadziejnie od strony siostry... jedna długa, szara ściana.

Proszę o odpowiedzi konkretne a nie typu " lepiej żyć w zgodzie " :P Bo to niestety oni są mega dziwakami...

Edytowane przez Bristol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma tu się czego czepiać. Nie każdy ma ochotę oglądać sąsiadów, aby oglądano jego i jak ma ochotę to i niech sobie walnie 3 metrowy mur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrodzenia, których wysokość nie przekracza 2,2 m, lokalizowane pomiędzy sąsiednimi działkami, nie wymagają ani pozwolenia, ani zgłoszenia.

amen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się cieszy że płotu nie musiała za swoje robić :grin: obsadzić tujami, zarośnie i będzie ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze sasiad zrobil.

A o co wam zle?

Macie plot za darmo, teraz kupic tuje po 8zl w castoramie i za 6lat bedzie cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez 6 lat będzie trzeba patrzeć na tandetne betonowe ogrodzenie.

Ogrodzenie samo w sobie nie musi szpecić, nawet 2 metrowe, ale wszystko zależy z jakiego materiału jest zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez 6 lat będzie trzeba patrzeć na tandetne betonowe ogrodzenie.

Ogrodzenie samo w sobie nie musi szpecić, nawet 2 metrowe, ale wszystko zależy z jakiego materiału jest zrobione.

Jest jeszcze jedna opcja którą ja wybrałem, kupić już 2 metrowe thuje i gęsto posadzić, znacznie droższa opcja ale szybsza, 50 zł sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to dobre rozwiązanie, ale tak jak piszesz może być bardzo kosztowne - zależy ile potrzebujesz tych tuj.

Kiedy posadziłeś swoje ? Wszystkie się przyjęły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuje posadzilem dokladnie rok temu, na jesień okazało się że jedna padła, pozostałe podrosły o 15cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 sztuk tylko ale akurat ta jedna była już słaba przed posadzeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tymi drzewkami....

Ja we wrześniu zeszłego roku posadziłem kilka cyprysów i teraz wszystkie wygladają jakby było podeschnięte od dołu a od góry są zielone....

Będzie coś z nich czy wywalić je ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jakieś foto. Zobaczymy jak to wygląda. :) A na czyjej działce postawiony jest ten mur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...